Allí van leyes do quieren reyes - España

  • 26 778
  • 299
# 135
      saby съболезнования за баба ти. Поздравления за дипломата.

      Mimiii , дано и на твоето детенце да не е нещо по-сериозно. Раличка, днес е по- добре, определено. Няма температура и цял ден спи и яде, само където не и се говори много. Сигурно е изморена от вчерашния ден.

     А, аз май доста съм изпуснала, а и нямам време да чета по-старите теми, но какви бяха тези Коледни картички и къде си ги изпращате?  Embarassed
Виж целия пост
# 136
Здравейте
Имам огромно желание да пиша но , нямам време
Лудетина немога да си представя как си се чувствала в болницата, прегращам те  Hug, дано се възстанови бързо малката .Пращаме ви цялата си положителна енергия
Саби мойте съболезнования за баба ти , много неприятно , наистина е хубаво че майкати е успяла да стигне навреме. Поздравления за курса
Диди здравей ,  и ние не се познаваме но аз ще те поздравя с добре завърнала се в форума
Хе хе и моят мъж не пожела да побликувам снимки на фона на тези големи риби .Оф ние живяхме самички, но после бяхме доста време разделени, той тук аз в БГ, дори като ме виждаха с корема ми викаха ,ти уж мъж нямаш  Joy
Гоя много се радвам че малката принцеса е по добре днес
мимки най после почивка, Hug да се възползваш максимално, от тук нататък да мислиш само за бебчо и за себе си.
Да ви се похваля, днес си получихме докоментите с децата с право на престой за 5 години, естествено без право на работа. Мъжът ми този зелен докомент, в Бг си го копира на цветен ксерокс и го ламинира и си ходи с копието оригинала си стои в къщи
Виж целия пост
# 137
Саби, мойте най искрени съболезнования за баба ти.Много е болезнена загубата на толкова любим човек.Поне сте спокойни, че майка ти е могла да се сбогува с нея.Честито за дипломата  bouquet. Само че може ли да кажеш какво беше, че аз съм от разсеяните Embarassed
Не ми говорете за шарани....преди три години един приятел на брат ми ни донесе два ........падна едно чистене мани мани #CrazyНеща да си спомням.Баба ми беше тук по това време и решила да изчисти единя.Чистила и използвала капака за микровълновата, ама женицата нали недовижда и не забелязала че тоз капак има дупчици.....абе мазало Mr. GreenАма нали много и се бил доял с боб на фурна и бързала жената.
На тези,който не си живеят самички искам да пожелая дядо коледа да донесе големи заплати, че да могат да бъдат независими, защото всички знаем каква благинка си е.
Мимки, сега почивка и турони Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Виж целия пост
# 138
Здравейте и от мен!Никога не ми остава време да изчета всичко,но доколкото разбрах май не съм единствената съпруга на рибар.Как свикнахте с това хоби на съпрузите си Rolling EyesАз вече се примирих,защото виждам,че наистина е разтоварващо за моя.До скоро ходих и аз с него и Крис,но вече е малко студено,а и не ми е удобно да се крия из храстите JoyНа синът ми му харесва да помага на баща си с навиване на корда и тем подобни.Даже си има въдица.Живея на около 700км. от Сарагоса,но и до там стигнах.Хареса ми,защото бяхме много хора,но пътят е много.Видях една снимка  с голям улов на шаран и я показах на съпруга ми.Сега се канят с един грък да ходят пак на река Еvro.Имаме всичко необходимо/палатка,спален чувал,походно легло и всичко,което ви дойде на ум.Радвам се,че ходи за риба,а не за русалки:35:Лека вечер от мен!
Виж целия пост
# 139
здравейте аз май днес ще  пазя форума
благодаря за милите думите за моето диваче
не мога да насмогна да ви изчета, имам срок до вторник да приключа с преводите, бяха ми дали ваканция от офиса до след рейес но уви и те имали важно папелео за оправяне, ще  се побъркам и за капак на всичко от снощи алекс  не иска да се раздели от мен реве от всички дори от майка ми а е с нея от раждането не знам какво му става на това дете 
Габи да ти е живо и здраво момченцето и много много да те радва
гери казах ли ти че ще  те оставят, ха да ти е честито и да се наслаждаваш на постигнатото и най важното отпускай се да говориш дори и грешно няма значение говори
гоя радвам се че малката е добре, много е неприятно да чакаш още повече с малко бебе, за това направих застраховката на малкия и нямам проблеми, винаги когато имам нужда ме обслужват веднага и са много мили
момичета не знам как издържате в писос компартидос, живях така докато бях студентка във валенсия и то в писос на студенти, но със семейството си и най вече с малчо за мен е не мислимо просто, прекалено много ценя независимостта си и не мога да си представя в собствената си къща да се съобразявам с някои това някак не е за мен   
лудетина гери ще я боли още няколко дни после всичко отшумява, нормално е да е зачервена раната, моето секцио все още е зачервено и изтръпнало дори на моменти като е по хладно ме наболява, не се правят превръзки и спец. промивки, дори скоро ще ви кажат да започнете да миете раната със сапун и вода  #Crazy не вярвах но е така и няма опасност
саби мойте най искрени съболезнования
фрики лелеееееееееее какви сте сладури, нямам търпение и ние да пораснем и да може най накрая да седи с тая глава дето е като пиян морков ми писна вече а той милия иска все изправен и се изнервя като му се килне главата ( голям е смешко току ми забие някое чело или прави опити да ми намести носа  Joy)
момичета плаче ми се днес отново прибрах поредната партида дрехи не мога да им се нарадвам, няма да изкараме май до намаленията, няма какво да носи милия
а да ви се похваля днес пихме кафе с асто и мъжо и (много е приятен и не прилича на испанец висок и много симпатичен) асто в действителност е мног разбран и свестен човек, прекарахме си добре, моето мъниче се държа мног възпитано, не плака порадва им се и заспа
та в тая връзка, в неделя на обяд ще ходим на т.н. английски пазар доста голям е има си скара паея жива инглиш музика страхотно всички сте поканени, тези които искат да дойдат да ми кажат за да се разберем за часа и мястото
хайде нека се съберем и видим , гери нали не си се отказала
уф много дълго стана имах още да пиша но утре мас ако имам време   
аааааааааа най важното забравих на мен вече ми изплатиха детските можете ли да повярвате
Виж целия пост
# 140
Здравейте сладурки  Hug цяла седмица не съм влизала,но покрай Кари нямах време,по късно ще ви 4ета.Тя ве4е е добре,днес е на у4илище,ще имат тържество,а дове4ера ще има празник и на танците(нали ходим на фламенко) и ще си разменят подаръци,вобще много фиести много нещо  Grinning .
Честит рожден ден на Давид(на патерици)да е много ,много здрав и да носи много щастие на мама и тати  smile3510  :bdballoon:
Саби моите искренни съболезнувания.
Лудетина радвам се 4е вси4ко е минало добре,бързо въстановяване на макта принцеса  newsm51
Герито 4естито за работат,покажи им как работят  българите  Laughing  Peace
Оставям ви 4е закъснях за работа,целувки за вси4ки мал4овци   bouquet
Виж целия пост
# 141
saby моите съболезнования за баба ти. ИИИИ  ЧЕСТИТО ДИПЛОМИРВАНЕ!  umnikuu newsm74 newsm51 Не се измъчих много, но ми тежеше,  обичам да съм сред хора, но и моето човече си иска внимание, тъй че от сега вкъщи, а и доста работа ме чака от сега нататък. Лошото е че тъкмо свикнах с работата и хората и сега трябва да прекъсвам, но такъв е живота за съжаление.
Mimiii да не се притеснява мъжът ти, и той ще хване голяма риба. Специално сомът не го е хванал моя, а един негов приятел. Понеже там се иска специална екипировка и въдици, а нашия не разполага с такива, но виж големи шарани е хващал на реката на Толедо.  Просто исках да ви покажа този сом понеже ми направи голямо впечатление. Сега му препарират главата за трофей.
kar4ita ЧЕСТИТО ЗА ДОКУМЕНТИТЕ!  bouquet
friki това ми казват и испанците почивка и много турони. Само като си помисля за това и ми призлява. Кой знае колко ли ще кача до следващата консултация. Вие как сте растете ли?
Krispin значи се присъединяваш към отбора на жените на рибарите.  Hug Аз в началото негодувах, но после пък ми стана хубаво да съм сред природата, а мъжо да си лови рибата.
ANETT то е така винаги по Коледа и Нова година има страшно много работа. Майчице как растете, взимай му по големи по размер дрешки за да може да ги носи по дълго време. Аз винаги така правя, когато купувам взимам по големи по размер дрешки, вярно че са малко по големички но като навиеш ръкавчетата и крачолите на панталонките става.
Момичета оставям ви че чистене ме чака. Целувки и лек ден!
Виж целия пост
# 142
Здравейте на всички!
Бари - Привет и от мен!
Мимки - Благодаря за информацията за Марица!
Мимии  - Благодаря ти ! Добре се чувствам в БГ.  Тук са всичките ми близки и приятелите ми от детинство, които много ми се радват и непрекъснато ме обсипват с внимание и любов. Но ако ти кажа ,че Испания не ми липсва ще те излъжа. Клара е права за това , че хората са много изнервени и мрънкащи тук и всеки е отворен и е гъзар. На мен също ми прави впечатление като вървя по улиците , но пък с мойте си хора си ми е супер. Сега за празниците ще събера всичките си приятелки у нас, така се разбрахме с мъжа ми, че аз организирам партито и каня, който аз искам. Ще дойдат със семействата си , защото и децата са ни на една възраст и на тях ще им е супер готино и ще си играят.
Карчита - благодаря ти и на теб!
 Още веднъж, ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ НА ВСИЧКИ ОТ МЕН.  То аз май вече не съм за вашият форум,щото съм си в БГ, ама ще подосаждам, докато не ме ритнете.newsm62 newsm62 newsm62
Целувки!
Виж целия пост
# 143
Привет,момичета Hug!
При нас май е на ред ангината.Снощи и през нощта повръщане,днес 37,6 Т и леко ацетонов дъх.Уф,дано не е ангина,че ми настръхват косите.Иначе тази сутрин си беше добре Иви.Заведох го на градина,ходи и на детски театър за Коледа,че от днес са във ваканция.И по едно време оклюма все едно му се доспа и поиска да тръгваме.Вкъщи отпадна още повече.Сега спи,пък до довечера ще видим.

diddy,ти си от малкото,които познавам и казват ,че в БГ им е добре.Радвам се.Би ме радвало много и ние да сме добре там,но...Уви,тук ще да е!А мислите ли да идвате пак насам? Първият път като се върнахме в БГ,усетихме че ни липсва Испания максимум 2 дни след това Laughing.Честно да ти кажа,освен близките,родителите ми и приятелките,друго не ми липсва.Е,и баничките Grinning.

Mimky,мъжът ми се успокоява с това,че и аз не съм малък улов Laughing Crazy. Почивай си много и се наслаждавай на празниците Peace

Saby,тъкмо за в тавичка са тия шаранчета,спец сме в бързото им чистене и ги изпичам,докато станат крехки като мозък.А да не ти казвам какви кюфтенца стават от хайвера...Идвате ли на шаранче? Wink

Dun4e,радвам се ,че Кари оздравя!Не си казвала ,че ходи на фламенко.Или аз съм била в междучасие newsm78?Няма ли някоя снимка от танците?

GOYA,радвам се за Рали,че е по-добре.Нека се оправи напълно бързичко.Ама и тя си е мъничка,и едно такова неразположение си е доста изморително за нея.Иви май ще се влошава.Ще видим как ще е с температурата и сега след обяд и ще ходим на лекар.Моля се да не е ангина.

kar4ita,честити ви документи!.Ние сме в очакване на превода и легализацията на акта за раждане на Иви и ще ходим да извадим сертификадо и на него.А иначе на мъжът ми документите вече са в полицията за "пълна"резиденция.

Аз отивам да меря температурка и ... до писане!Чао за сега!  bouquet

Виж целия пост
# 144
Мимиии, вярвам ти , че не познаваш много хора , които да казват че им е добре тук. Но искрено се надявам да стават все повече и повече.  newsm10  Не се знае , може някой ден да се върна в Испания, вратата ми е отворена, но за момента сме тук, детето е ученик и няма как. А моята мечта е Южна Америка! Знаеш ли мисля си, че важното е да не се застояваш дълго време на едно място.  newsm10
Виж целия пост
# 145
здравеите моми4ета ..
пак се извинявам 4е не 4ета нищо а само пиша , но съм малко заета сега ... след празниците ще ви про4ета основно и дано намеря време и за по конкретно писане . мерси отново за пожеланията ! Гери е добре .. в4ера запо4на да ходи  и не я е страх . днес даже опити за лудуване имаше , но бързо и прекъснах мераците Simple Smile .
 ето малко снимки .. нали бях обещала ..
http://good-times.webshots.com/photo/2328546110101961814tkAvsk   от тази напред
Габи напрвих меденките по рецептата (тези слепените ) , станаха много вкусни , но малко ги прегорих , все недоизпе4ени отвътре ми се струваха и накрая взеха 4е по4ерняха пове4е отколкото трябва . на каква фурна се пекат - първия път ги пекох на горен и долен реотан, втората партида първо на горен и долен , после само на долен и резултата беше един и същ, на 150-100 градуса ги пекох и пак по4ерняха доста ! незнам къде ми е грешката . най смешното е 4е с такъв мерак ги правих ,а накрая иван ми вика " хм 4е ти не знае6 ли 4е меденки не оби4ам "  Simple Smile Simple Smile .. ми казах му 4е ще си ги ям сама и 4е изобщо не ми харесва музиката която прави , китарата му и вси4ките му там хобита .... Simple Smile с две думи си отмъстих  Twisted Evil . ядяло му се руло от кайма и шницели Simple Smile аи сега давайте изпитани рецепти за шницели 4е идея си нямам как се правят Simple Smile
Виж целия пост
# 146
....Знаеш ли мисля си, че важното е да не се застояваш дълго време на едно място...
   И аз съм на същото мнение, дори не знам как се задържах толкова дълго тук в Испания, ама сега когато вече съм на прага да започна работа отначало, мога да се замисля да се преместим или да си отидем до БГ и там да опитаме. Дори и там когато живеех, от както се отделих от родителите ми, не се спирах. А и работата ми беше сезонна и лятото на едно място, зимата на друго и ми хареса. Мъжът ми сега се шегува да ходим в Австралия, да стрижем овце newsm62 . Майтап, но не ме интересува много къде ще живея. А и щом сме заедно, супер.

   ЛуДеТина с тези твоите шницели... сега започвам да търся и аз рецепта   chef .
Виж целия пост
# 147
Привет,момичета Hug!
При нас май е на ред ангината.Снощи и през нощта повръщане,днес 37,6 Т и леко ацетонов дъх.Уф,дано не е ангина,че ми настръхват косите.Иначе тази сутрин си беше добре Иви.Заведох го на градина,ходи и на детски театър за Коледа,че от днес са във ваканция.И по едно време оклюма все едно му се доспа и поиска да тръгваме.Вкъщи отпадна още повече.Сега спи,пък до довечера ще видим.


Mimiiii прекарахме две ангини, с първата беше много зле стигна до повръщтане, разстройство от АБ. И така 3 дни докато една позната ми каза да му обтрия гърлото с мед и сода. След обтриването изчезват налепите. Втория път, го хванах в самото начало и не се стигна до повръщане и до антибиотици. Бабини рецепти бях ги позабравила,но е по добрия вариант от антибиотици.

Лудетина браво на твоето мъжко момиче!! Възстановявате се добре щом намираш време и за никоя рецепта до изпълниш..

Диди форума е за Испанско - Българска дружба, как така ще се отказваш да влизаш тук. Какво значение има къде се намираме, важно е да се чувстваме добре!!


 Saby съболезнования за баба ти!! И Честито ти дипломиране!





Виж целия пост
# 148
Eeeeeeeeeeee Не мога!

Вече ще ме бият мойте! Толкова сте забавни, че си е направо краста! Оставих семейството си без вечеря! Не мога да се откача, седя тука и само влизам , излизам и си ви чета и много ви се КЕФЯ!!!  newsm10 Даже не се и изкъпах < сега да не си кажете тая се вмириса>, ужас направо   newsm62 . Тръгвам за банята и................... абе айде да ги видя писали ли са нещо.
Гоя в Австралия е супер !
 smile3501
Мерси за милите думи на Марипоса! 
 ААААААААААА и забравих да ви се "изфукам", че записах детето на курс в Instituto Cervantes  и вчера бяхме поканени точно там на коледна fiesta. Запознах се с една мексиканка и цяла вечер лафихме, беше много забавно!!!!
Aйде ставам вече!   newsm29   bath1 1dishes 1ironing newsm75
Виж целия пост
# 149
Здравейте момичета!   bouquet Влизам предпразнично да ви поздравя и да пожелая на всички много весели празници. Да посрещнем новата година с усмивка и с много настроение.Пожелавам за Новата Година всички дечица да са много здрави и послушни, майките и бащите им да се обичат и на тези като мен, които още нямат дечица им пожелавам през новата година да имат по едно, а на тези дето вече имат им пожелавам по още едно  newsm51.
Пожелавам ви да получите мечтаните подаръци и Коледата да е  много, много вълшебна . И не забравяйте, че по Коледа стават чудеса...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия