Сега са в Румъния, ще направат палза и към 3 сутринта тръгват. Живот и здраве утре към обяд с малкия ще ходиме да си ги посрещнеме.
и рядко сядам на компа,но хвърлям по едно око от време на време.Весело посрещане на всички празници. 
Сега са в Румъния, ще направат палза и към 3 сутринта тръгват. Живот и здраве утре към обяд с малкия ще ходиме да си ги посрещнеме.
и рядко сядам на компа,но хвърлям по едно око от време на време.Весело посрещане на всички празници. 


до сега говорих с любимия и се наканихме живот и здраве от антрето да започнем с бебето


Сега са в Румъния, ще направат палза и към 3 сутринта тръгват. Живот и здраве утре към обяд с малкия ще ходиме да си ги посрещнеме.
На път бях , то си хубаво в странство.
Прибрахме се с мъжлето вчера.
Изкарах както винаги супер.
То има няма през 2-3 месеца аз съм си в странство , за по 2 месеца , че и повече.
Донесохме подаръци за малкия Краско
, а на големите деца парички.
Голем студ в Румъния и БГ, ужас ужасен . 
-mas:
до сега говорих с любимия и се наканихме живот и здраве от антрето да започнем с бебето 

до сега говорих с любимия и се наканихме живот и здраве от антрето да започнем с бебето 

Препоръчани теми