Съпруги ,чиито мъже пътуват - 2

  • 38 693
  • 284
# 255
Илиева, ето още малко!

МОмичета, оказа се че снимки на корабите от shipspotting.com могат да се търсят и без регистрация.Съжалявам че съм ви заблудила!


Ето тук е мойто слънце  Laughing
Виж целия пост
# 256
И моят съпруг тръгна днес Cry
Сега към Израел, ще си дойде след 3 седмици и после за Кипър....
Виж целия пост
# 257
Връзки към пристанищни сайтове от целият свят
Пристанище-Варна
Пристанище-Бургас
Изпълнителна агенция "Пристанищна администрация
БМФ
Държавно предприятие "Пристанищна инфраструктура"
МИНИСТЕРСТВО НА ТРАНСПОРТА
Виж целия пост
# 258
Здравейте, момичета!

Имате ли си Иванчо? Честит имен ден на всички, които празвнуват днес!
И аз си имам малък Иванчо с много пъпки и свекърва Иванка.
Черпя ви виртуално:
http://img245.imageshack.us/img245/2209/adszkt5.jpg
Виж целия пост
# 259
Илиева, честит ти именник!
Дано скоро се отървете от шарката! И цяла година да сте здрави!

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ!
Виж целия пост
# 260
Честит Имен Ден на всички именници!
 Да са живи и здрави,много успехи,късмет и пари!

Илиева честито на именника и бързо да оздравява!
Виж целия пост
# 261
Илиева , честито на именяците ти.   newsm24 Да са живи и здрави и да те слушат.   bouquet Особено свеки.  Wink
А с таз обилна почерпка , прикрепи и някоя диетка , че нещо се освинихме с тез празници.  Animal Pig

Весел празник!  Hug
Виж целия пост
# 262
Честити ти именници , Илиева.
Да са ти живи и здрави и да те слушкат много  smile3503

Моята майка също е именничка днес, така че заповядайте




Виж целия пост
# 263
Благодаря за хубавите пожелания и да ви се връщат тъпкано цялата година! Laughing
Виж целия пост
# 264
Роси да ти е жив и здрав именника!Много да слуша и да помага на мама ,когато тати е на път Grinning
Виж целия пост
# 265
Илиева, честит ти именник!
Виж целия пост
# 266
Здравейте, момичета,
Имам питане към моряшките съпруги, по-специално към тези, чиито мъже са в БМФ.
Корабът, на който е съпруга ми около 20.01. ще е в Бургас. Някоя от вас знае ли какъв е редът, ако аз и детето отидем да го видим.
Т.е. какви документи са необходими от БМФ или от пристанищните власти.
Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 267
deni_tsoneva вие искате да се качите при него на кораба ли?
Виж целия пост
# 268
deni_tsoneva вие искате да се качите при него на кораба ли?

Valqdenis, искаме да се качим за времето, през което корабът е в Бургас. Знам, че е възможно, но не съм сигурна какъв е реда.
Виж целия пост
# 269
deni_tsoneva вие искате да се качите при него на кораба ли?

Valqdenis, искаме да се качим за времето, през което корабът е в Бургас. Знам, че е възможно, но не съм сигурна какъв е реда.

Значи със сигурност няма да имате никакъв проблем,сигурно трябва разрешение само от капитана.Поне аз така си мисля Peace
Моят мъж не е от БМФ,но когато се качват жените при тях и то само докато са на пристанището няма никакъв проблем Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия