Спамо-чат темичка(17-23 XII)-героите са уморени

  • 57 855
  • 5 118
# 4 290

 Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 4 291
Пека слънчогледа   chef
Виж целия пост
# 4 292
Малииии 5 Е викате - басиии, не може ли още една торта  hahaha hahaha Wink Wink Wink

И това, но трЕбе кинти. Не се помайвай. Давай насам биография и снимка!  Twisted Evil
Аз гарантирам за нея bowuu

ни ма интирисуа! да дава снимка! Crossing Arms Whistling
Виж целия пост
# 4 293
hahaha hahaha hahaha hahaha Joy
Виж целия пост
# 4 294

ау, от кога не съм чоплила...мм, дай една шепа Hug
Виж целия пост
# 4 295
Малииии 5 Е викате - басиии, не може ли още една торта  hahaha hahaha Wink Wink Wink

И това, но трЕбе кинти. Не се помайвай. Давай насам биография и снимка!  Twisted Evil
Аз гарантирам за нея bowuu

ни ма интирисуа! да дава снимка! Crossing Arms Whistling
Иии ,ама многУ сте лоши бееее...
Лени ,не се плаши, те само се правят Wink
Виж целия пост
# 4 296
Алекс  Crossing Arms
**********
Аницо, това е ляб ма  Mr. Green
**********
Ти си си  Hug
******
Къде е народа? На маскен бал?
Виж целия пост
# 4 297
Така кат кажете снимка та снимка - то аз кат бех малка снимки нямаше бе хора - изрязвали са ги хората на камик с железо. Имала съм даже динозавър за домашен любимец.
Биографията трябва да взема да я издам най-накрая ама ме е страх че ще засенча като страници Джоан Роулинг - толкоз има да се пише - ще ми се отвинти китката  Embarassed Mr. Green
Виж целия пост
# 4 298
Оттеглям се за известно време .
Аз пък пека заек и за да не ядем въглени ,трябва да се намеся навреме.
Който ще купонясва му желая страхотно парти  ura
На другите- спам ,спам, спам Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 4 299
Малииии 5 Е викате - басиии, не може ли още една торта  hahaha hahaha Wink Wink Wink

И това, но трЕбе кинти. Не се помайвай. Давай насам биография и снимка!  Twisted Evil
Аз гарантирам за нея bowuu



ни ма интирисуа! да дава снимка! Crossing Arms Whistling


Иии ,ама многУ сте лоши бееее...
Лени ,не се плаши, те само се правят Wink
Ти да мълчиш! Шъъъъъъъъъъъъъъъът!

Ленииии, Лени, какааа, давай снимкатаааааааа и паритеееееее, и черпнатааааааааааааааааааааааааа Twisted Evil

Маац, пис-пис!


Знаточе, какъв ляб? Нали слънчоглед?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 4 300
Ей ви тука една снимка да не кажете че съм стисната:
http://www.vestnika.com/gallery/paparak/9590fda93f0fce62718fa3f08f710441.jpg
Виж целия пост
# 4 301
Знаток, сега захапах ,правиш моята питка Слънчоглед  Grinning.
Да покажеш резултата после .
Анче ,стресна ме  Shocked newsm09
Майкоууу  ooooh!,замириса ,айде бегам  animal037
Виж целия пост
# 4 302


на
Виж целия пост
# 4 303
ехоооооооо  Simple Smile
как сте мили мои  Hug
Виж целия пост
# 4 304
Лени, първо зъбите и после краката не е ли по-лесно?
Мамче, питката на Алекс така се казва  bowuu А аз се пробвам. Междувременно се нахранихме с друго.
Сега отивам на парти  Laughing
Лека вечер  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия