Спамо-чат темичка(17-23 XII)-героите са уморени

  • 57 855
  • 5 118
# 4 305
Ей ви тука една снимка да не кажете че съм стисната:
http://www.vestnika.com/gallery/paparak/9590fda93f0fce62718fa3f08f710441.jpg
ау Shocked
Виж целия пост
# 4 306
Начи - снимка дадох, торта дадох, кво остана  newsm78
Биографията кат стане готова, и 5 Е - пладнешки грабеж си е тва, ама щом така е прието ще дам  Mr. Green Mr. Green Mr. Green нема да се цепя от колективът.
Аз съм си и аз съм залюпила тука едни тиквени семки - ама много трудно става ем да пиша ем да люпя семки беееее...
Виж целия пост
# 4 307

шлюп-шлюп! тия са ми любимите!  dancing dancing Kissing Heart
Виж целия пост
# 4 308
Ей ви тука една снимка да не кажете че съм стисната:
http://www.vestnika.com/gallery/paparak/9590fda93f0fce62718fa3f08f710441.jpg
а на мъжо Crossing Arms
а инък мъжете тук шЪ те одобрят  Joy
Виж целия пост
# 4 309
Ей ви тука една снимка да не кажете че съм стисната:
http://www.vestnika.com/gallery/paparak/9590fda93f0fce62718fa3f08f710441.jpg
а на мъжо Crossing Arms
а инък мъжете тук шЪ те одобрят  Joy
със сигурност  Peace
Виж целия пост
# 4 310
Знаток нема лесно при мене. колкото е по-трудно толкоз по-сигурно е че ще участвам. Че и кво толкоз - така не се губи време. Едно време петилетката за две години изпълняваха хората, колко му е аз ся едни зъби и едни крака за 10 минутки да спретна   Joy Joy Joy
Добре че съм кинта и 20 с вдигнати ръце, щот ако бях някоя баскетболистка трябваше да си взема некой помощник  Party Party Party
Виж целия пост
# 4 311
Начи - снимка дадох, торта дадох, кво остана  newsm78
Биографията кат стане готова, и 5 Е - пладнешки грабеж си е тва, ама щом така е прието ще дам  Mr. Green Mr. Green Mr. Green нема да се цепя от колективът.
Аз съм си и аз съм залюпила тука едни тиквени семки - ама много трудно става ем да пиша ем да люпя семки беееее...

5 еуро/евро

 а  аз за по лесно си чопвам от една купичка сушена маракуя и ананас Crazy
Виж целия пост
# 4 312
 newsm78
Виж целия пост
# 4 313
Lennyh ,ти нова ли си? Grinning
Добре дошла! Hug
Виж целия пост
# 4 314
Марике,здравей Hug
Виж целия пост
# 4 315
MARIKA Има няма половин час съм тука, но мисля да поостана  Flutter Flutter Flutter
хареса ми тука  Mr. Green
Виж целия пост
# 4 316

Виж целия пост
# 4 317
как си сладурано  Heart Eyes
Виж целия пост
# 4 318
Здравейте, на когото не съм казала.
И който е тук. Hug Heart Eyes Hug
*********
Лени, добре дошла в редиците ни.
Тази снимка...много гъвкава...
Виж целия пост
# 4 319
уффффффффф,интернета ми е ,влачат ма мамо,теглят ма #Cussing out
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия