Спамо-чат темичка(17-23 XII)-героите са уморени

  • 57 855
  • 5 118
# 4 320
уффффффффф,интернета ми е ,влачат ма мамо,теглят ма #Cussing out
Също като при мен.Но, слава богу,е на моменти... повечето време е нормален.  bowuu
Пали, какво стана по въпроса с онази бомба,която хвърли оня ден?
Виж целия пост
# 4 321
Медовинке здравей Hug
Поликарова не си прави бръчки като се нервиш,а направо ги хващай тези за гушите Wink
Виж целия пост
# 4 322
Hug

MARIKA Има няма половин час съм тука, но мисля да поостана  Flutter Flutter Flutter
хареса ми тука  Mr. Green
Да,много е хубаво тук. Wink
Виж целия пост
# 4 323
уффффффффф,интернета ми е ,влачат ма мамо,теглят ма #Cussing out
Също като при мен.Но, слава богу,е на моменти... повечето време е нормален.  bowuu
Пали, какво стана по въпроса с онази бомба,която хвърли оня ден?
седи си на диваня,ма за мен все едно го нема.
бомбата я запалих,ша я чуе как гърми след празниците ooooh!
Виж целия пост
# 4 324
Медовинка - колкот може щото вече старост - нерадост.
Хайде мили ми девойки, младежи не видях ама ако има и на тях - Добра вечер и приятно купонясване на който ще купонясва.
Аз отивам да се реставрирам, че кумата си е кума цял живот, трябва да се държа на положение.
 Hug Hug Hug
Утре пак ще намина  newsm53 newsm53
Виж целия пост
# 4 325
Лунната Hugполучавам бръчки га ми викат пОликарова,много са нерва Crossing Arms
Виж целия пост
# 4 326
тая новата мацка ми харесва,
а аз нали съм проклета ,рядко са изказвам ласкаво Whistling
Виж целия пост
# 4 327
И мен ме кефи.

Но и аз ще ставам.
Виж целия пост
# 4 328
Лунната Hugполучавам бръчки га ми викат пОликарова,много са нерва Crossing Arms
ау,сори..грешка на пръстите Blush
Виж целия пост
# 4 329
Момичета,коя беше и кой я изпълнява тази песен, в която се пее следното:

"Край реката редят се, редят се тополите,
побелели, побелели от първия сняг.
Аз те чакам за среща,те чакам,
но, моля те,ти да минеш по другия бряг."?
Виж целия пост
# 4 330
абе добре съм малко се схванах пред компа ама нейсе
Виж целия пост
# 4 331
Момичета,коя беше и кой я изпълнява тази песен, в която се пее следното:

"Край реката редят се, редят се тополите,
побелели, побелели от първия сняг.
Аз те чакам за среща,те чакам,
но, моля те,ти да минеш по другия бряг."?

 Щурците среща
Виж целия пост
# 4 332
Момичета,коя беше и кой я изпълнява тази песен, в която се пее следното:

"Край реката редят се, редят се тополите,
побелели, побелели от първия сняг.
Аз те чакам за среща,те чакам,
но, моля те,ти да минеш по другия бряг."?

 Щурците среща


ето
Виж целия пост
# 4 333
това да не си ти  Wink
Виж целия пост
# 4 334
Кой тука и кой не,че ми трябва доверен човек спешно!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия