Спамо-чат темичка(17-23 XII)-героите са уморени

  • 57 855
  • 5 118
# 4 380
Паликарова, напуши ли се?
Виж целия пост
# 4 381
Аз съм си, ти знаеш ли, че може да си ми била комшийка в Бургас?
Виж целия пост
# 4 382
Паликарова, напуши ли се?


Сигурно като Марадона Crazy Whistling Joy
Виж целия пост
# 4 383
Аз съм си, ти знаеш ли, че може да си ми била комшийка в Бургас?
в коя стая на 3-ти блок Mr. Green
Виж целия пост
# 4 384
На Лунната дечицата кво сътвориха бе ooooh!
Дано да не са се ударили лошо Praynig  bouquet
Виж целия пост
# 4 385
Паликарова, напуши ли се?


Сигурно като Марадона Crazy Whistling Joy
Ма Лейди, ма, все ще изтърсиш нещо да се залея от смях  hahaha
Виж целия пост
# 4 386
Аз съм си, ти знаеш ли, че може да си ми била комшийка в Бургас?
в коя стая на 3-ти блок Mr. Green
newsm78 нещо не разбрах, ти в 3 блок ли беше последно, или за общежитието говориш?
Виж целия пост
# 4 387
Аз съм си, ти знаеш ли, че може да си ми била комшийка в Бургас?
в коя стая на 3-ти блок Mr. Green
newsm78 нещо не разбрах, ти в 3 блок ли беше последно, или за общежитието говориш?
общежитието
Виж целия пост
# 4 388
Там не съм припарвала  Mr. Green
Виж целия пост
# 4 389
ами къде тогава?
Виж целия пост
# 4 390
Не каза ли , че си работила/живяла до Краставицата?
Виж целия пост
# 4 391
работих там
Виж целия пост
# 4 392
Значи грешката е вярна  HugРазбрах те сега Peace
Виж целия пост
# 4 393
първо във високите блокове, а после отдругата страна на улицата Crazy
Виж целия пост
# 4 394
Значи грешката е вярна  HugРазбрах те сега Peace
хихихихихихи ся остава и да се познаваме Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия