Спамо-чат темичка(17-23 XII)-героите са уморени

  • 57 855
  • 5 118
# 4 395
първо във високите блокове, а после отдругата страна на улицата Crazy
Точно в моя периметър!
Виж целия пост
# 4 396
хихихихихихи ся остава и да се познаваме Crazy
Ако се поразровим малко, все ще открием някой общ познат  Peace
Виж целия пост
# 4 397
Шушкееее, ела да ти кажа ЗДРАСТИ ! Hug Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 4 398
ДРУГИТЕ ДА НЕ БИ ДА СА НА ОБЩО ФОРУМСКИЯ КУПОН ,ЧЕ НЯМА НИКОЙ  newsm78
Виж целия пост
# 4 399
Шушкееее, ела да ти кажа ЗДРАСТИ ! Hug Heart Eyes Hug


 Heart Eyes ГЛЕДАМ ФИЛМ
ЛЕЙДИТО ПАК ЛИ СЕ ПОКРИ
ЕЙЙЙЙ МОМИЧЕЕЕЕ ЩЕ ТИ РАЗГАДАЯ ТАЙНИТЕ АЗ  Whistling
Виж целия пост
# 4 400
99-00 г бех там

хихихихихихи ся остава и да се познаваме Crazy
Ако се поразровим малко, все ще открием някой общ познат  Peace

а де кажи некой newsm78
Виж целия пост
# 4 401
АЗ СЪМ ТУК ,АМА ЗА МАЛКО Laughing
Виж целия пост
# 4 402
Никой?

Ти манифестация ли искаш да има тука?Не ти ли стигаме?
Виж целия пост
# 4 403
 
Никой?

Ти манифестация ли искаш да има тука?Не ти ли стигаме?

 Crossing Arms
Виж целия пост
# 4 404
Шушкееее, ела да ти кажа ЗДРАСТИ ! Hug Heart Eyes Hug


 Heart Eyes ГЛЕДАМ ФИЛМ
ЛЕЙДИТО ПАК ЛИ СЕ ПОКРИ
ЕЙЙЙЙ МОМИЧЕЕЕЕ ЩЕ ТИ РАЗГАДАЯ ТАЙНИТЕ АЗ  Whistling

тука съм бе мила,няма нищо за разгадаване newsm78 Laughing
Ма Котьо ми пише мръсотии на кю-то и ме разсейва Crazy Joy
Виж целия пост
# 4 405
Аз ви казвам чао- че мъжо иска да играе Hug Hug Hug
 пък аз отивам да опаковам подарък, че утре за Бургас ще го пращам Mr. Green
Виж целия пост
# 4 406
Що сА кръстиш сега?

Ако не е тайна, какво точно си работила?
Виж целия пост
# 4 407
Аз ви казвам чао- че мъжо иска да играе Hug Hug Hug
 пък аз отивам да опаковам подарък, че утре за Бургас ще го пращам Mr. Green
на мен ли  newsm78 Mr. Green
Виж целия пост
# 4 408
Аз ви казвам чао- че мъжо иска да играе Hug Hug Hug
 пък аз отивам да опаковам подарък, че утре за Бургас ще го пращам Mr. Green

АЙДЕ ЛЕКА И СЛАДКА,ТИ СИ СИ Hug Heart Eyes   bouquet
Виж целия пост
# 4 409
Що сА кръстиш сега?

Ако не е тайна, какво точно си работила?
телефонистка бех като работих в тоя район на БС - на розово телефонче Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия