Спамо-чат темичка(17-23 XII)-героите са уморени

  • 57 855
  • 5 118
# 4 425
А добровечер  Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 4 426
дА--НАМЕРИХ И КУПИХ  Peace
ЩЕ МУ ХАРЕСА Hug


 у нас ,децата се сбиха за кутия таралежки Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green


Шушка-за малко съм щото пуберчето ,се нерви около мен и ме гони Sad
Виж целия пост
# 4 427

Кво зе на Митко за утре? Последно пепелника ли? newsm78


Ти не си ли на парти ма newsm78

Тцъ, аз казАх 150 пъти, че съм си дома с Фил, а и много ми стана вече - почти всеки ден съм на некво мероприятие, неам сили,  празниците овче не са дошли, а аз вече съм ужасТно изморена Tired

Мдаааа newsm78
Виж целия пост
# 4 428

Гив ми файв, Гильо Hug
Виж целия пост
# 4 429
 Whistling
Виж целия пост
# 4 430

Добър вечер ,Гильо Hug Laughing
Виж целия пост
# 4 431
А кой е на тая маскена излагация? newsm78 Уж никой немаше да ходи, май сите са там Crossing Arms
Виж целия пост
# 4 432
Идва свежо попълнение!
ЗДРАСТИ ГИЛИ!
ЗДРАСТИ БОЖО!
Виж целия пост
# 4 433


ХА ДОБРА ДА Е
ВАШЕТО СЕМЕЙСТВО СЕ ИЗПАРИ - НИКАКВИ ВИ НЯМА  Crossing Arms
СВЪРШИХА РЕКЛАМИТЕ , ОТИВАМ ПАК ДА ГЛЕДАМ  Hug
Виж целия пост
# 4 434
дА--НАМЕРИХ И КУПИХ  Peace
ЩЕ МУ ХАРЕСА Hug


 у нас ,децата се сбиха за кутия таралежки Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green


Шушка-за малко съм щото пуберчето ,се нерви около мен и ме гони Sad

Мънко,ма покажи му ти кво значи да се нервиш бе Wink Joy
Виж целия пост
# 4 435


 Whistling Whistling

А кой е на тая маскена излагация? newsm78 Уж никой немаше да ходи, май сите са там Crossing Arms


ТЕ ТВА И АЗ ВИКАХ ПРЕДИ МАЛКО  Simple Smile
Виж целия пост
# 4 436
Здравейте момичета  Hug Гили баси синхрона а да се бехме наговорили заедно да дойдем-немаше така да се получи  Crazy Laughing
Виж целия пост
# 4 437
И Борис е тук!

Добре дошъл, драго ми е да те видя!
Виж целия пост
# 4 438
Обещаха ми да ме изнасилят и да блудстват с мен Crazy Crazy Crazy Joy
Виж целия пост
# 4 439
Лейди---ама пуберчето вече е по-висок от мен-не става Sad
а и компа е негов Wink


айде хора,оттекох--лека ви вечер и до спамене Hug Hug Mr. Green



Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия