Спамо-чат темичка(17-23 XII)-героите са уморени

  • 57 855
  • 5 118
# 4 560
Да няма някакъв купон тази вечер бе
Да бе ония форумския маскакен бал  Naughty

хахаа и Котьо е на маскарад,има 30 човека резервация и докат си тръгнат ще се направят трудни за рисуване ooooh! Joy Joy Joy
Той какво работи, нещо свързано с пиене ли newsm78 не е задължително да ми отговаряш
Виж целия пост
# 4 561
А бе аз похвалих ли ви се,че наща мачка има породиста жилка бе newsm78
Някой от родителите и май е бил Норвежка горска котка newsm78
А твойта мачка каква е всъщност?
ей я
Виж целия пост
# 4 562
Аде чашата на челото  hahaha hahaha
Виж целия пост
# 4 563
Да няма някакъв купон тази вечер бе
Да бе ония форумския маскакен бал  Naughty

хахаа и Котьо е на маскарад,има 30 човека резервация и докат си тръгнат ще се направят трудни за рисуване ooooh! Joy Joy Joy
Той какво работи, нещо свързано с пиене ли newsm78 не е задължително да ми отговаряш

да,и това Wink...Знатока каза,че бил много лош човек-давал на хората да пият алкохол колкото искали hahaha hahaha hahaha
а иначе е малко военен
Виж целия пост
# 4 564
Това по чорапки ще си го тропам  Grinning
Виж целия пост
# 4 565
А бе аз похвалих ли ви се,че наща мачка има породиста жилка бе newsm78
Някой от родителите и май е бил Норвежка горска котка newsm78
А твойта мачка каква е всъщност?
ей я

Да ти кажа взела е нещо и от Дядо си Ламби -виж къ свтка а  Joy
Виж целия пост
# 4 566


Виж целия пост
# 4 567
А бе аз похвалих ли ви се,че наща мачка има породиста жилка бе newsm78
Някой от родителите и май е бил Норвежка горска котка newsm78
А твойта мачка каква е всъщност?
ей я

Да ти кажа взела е нещо и от Дядо си Ламби -виж къ свтка а  Joy
светкат и големите зелени очи Hug
Виж целия пост
# 4 568
Готино коте (като вас).Моята беше чисто бяла, скочи от 17 етаж от мъка  Cry
Виж целия пост
# 4 569
На маскения бал ли отиваш  newsm78
Виж целия пост
# 4 570
аре вече се потапям сериозно,утре пак  Hug Heart Eyes
Лека на всички Laughing
Виж целия пост
# 4 571


ЕТО ВИ ,АМА ВИ НЕМА
НИЩО НЕ ВИЖДАМ  #Cussing out
Виж целия пост
# 4 572
Готино коте (като вас).Моята беше чисто бяла, скочи от 17 етаж от мъка  Cry

милото и за кво и беше толкова мъчно Sad
Виж целия пост
# 4 573
аре вече се потапям сериозно,утре пак  Hug Heart Eyes
Лека на всички Laughing


 Hug
Виж целия пост
# 4 574
Готино коте (като вас).Моята беше чисто бяла, скочи от 17 етаж от мъка  Cry

милото и за кво и беше толкова мъчно Sad
За мен, като заминах на майната си и то горкото скочило  Sad

Лека ти, Лейди!До утре!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия