Спамо- чат темичка (24 -30.12`07)- КОЛЕДНАТА....

  • 65 283
  • 5 796
# 345
Вече и камината е запалена....... Crazy
Ей, ама как дразниш само......
И ти ме дразниш с този летен морски аватар, ама нищо не ти казвам, нали? Crossing Arms Wink Hug

Знаточке, грабвай сърмичките Wink
Виж целия пост
# 346
Ей, с две думи се разбрахме  Crazy
Питката не ще сама да се омеси обачееее  Thinking
Аре...
Виж целия пост
# 347
Ей, с две думи се разбрахме  Crazy
Питката не ще сама да се омеси обачееее  Thinking
Аре...
моята е почти готова, кат я извадя и долитам Whistling Whistling Whistling
Виж целия пост
# 348
Айде,ние ще  засядаме след малко!
Весел празник на всички! Grinning Hug
Виж целия пост
# 349
Ще ви го пускам през страница, че да не изпусна някой Heart EyesЗащото е за ВСИЧКИ Heart Eyes Hug


Mили мои приятели и приятелки!

Искам да ви пожелая няколко нещица за предстоящата нова 2008 година:
1.Бъдете здрави вие, вашите семейства и вашите близки, за да имате сили да се борите с всичко!
2.Бъдете влюбени в човека до вас, защото само любовта дава крила ( а не Redbull:))
3.Бъдете себе си повече от всякога, защото аз ви познавам и знам колко красиви и добри сте когато сте истински!
4.Пожелавам ви още да намирате сили да отстоявате позициите и достойнството си пред всички и пред всичко, защото само така ще се чувтвате пълноцени!
5. Обичайте всички и всичко и се радвайте на всичко, което имате!
6. Пожелавам ви късмет и успех във всяко едно ваше начинание!
7.Пожелавам ви много радости и много усмивки!
8.Пожелавам ви сбъдване на най-съкровените ви мечти никой не го заслужава повече от вас!
9.И не на последно място не забравяйте родителите си, близките и приятелите си, защото докато тях ги има всяка сутрин когато се будите ще се будите с мисълта, че някой мисли за вас и някой ви обича!


Обичам ви и помнете, че макар и далеч вие сте винаги до мен там отляво в малкото ми сърце, което докато бие ще бие и за вас!!!!!!!!   Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


Туткеееее, поне да се беше изфукала с подаръка ма Crossing ArmsА аз с такава любов го купих Cry
Виж целия пост
# 350
Ще ви го пускам през страница, че да не изпусна някой Heart EyesЗащото е за ВСИЧКИ Heart Eyes Hug


Mили мои приятели и приятелки!

Искам да ви пожелая няколко нещица за предстоящата нова 2008 година:
1.Бъдете здрави вие, вашите семейства и вашите близки, за да имате сили да се борите с всичко!
2.Бъдете влюбени в човека до вас, защото само любовта дава крила ( а не Redbull:))
3.Бъдете себе си повече от всякога, защото аз ви познавам и знам колко красиви и добри сте когато сте истински!
4.Пожелавам ви още да намирате сили да отстоявате позициите и достойнството си пред всички и пред всичко, защото само така ще се чувтвате пълноцени!
5. Обичайте всички и всичко и се радвайте на всичко, което имате!
6. Пожелавам ви късмет и успех във всяко едно ваше начинание!
7.Пожелавам ви много радости и много усмивки!
8.Пожелавам ви сбъдване на най-съкровените ви мечти никой не го заслужава повече от вас!
9.И не на последно място не забравяйте родителите си, близките и приятелите си, защото докато тях ги има всяка сутрин когато се будите ще се будите с мисълта, че някой мисли за вас и някой ви обича!


Обичам ви и помнете, че макар и далеч вие сте винаги до мен там отляво в малкото ми сърце, което докато бие ще бие и за вас!!!!!!!!   Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



Mила нека огромното ти и изпълнено с толкова много любов сърце , тупти все така щастливо  Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 351
Хубава вечер ви желая на всички!
Да намерите под елхата това което сте си пожелали! Praynig


Милко, Heart Eyes Heart Eyesблагодаря за пожеланията!

Виж целия пост
# 352
Весела и от мен..... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 353
И аз мерси за хубавите пожелания Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 354
БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ЗА СЪРДЕЧНИТЕ ПОЖЕЛАНИЯ lovekiss lovekiss lovekiss lovekiss lovekiss lovekiss lovekiss lovekiss lovekiss lovekiss

ВЕСЕЛА ВЕЧЕР НА ВСИЧКОТО СПАМ  Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes
 Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts
Виж целия пост
# 355
Весела вечер на всичкото спам...  bouquet Hug

Аз ще давам дежурство тук  Mr. Green Мъжът ми е нощна смяна и аз съм хъш с чавето (1г. и месец) и явно ще си посрещна Коледата тук.
Виж целия пост
# 356
На всички Весела вечер!

Верче, и аз съм тък!
Ще си бъдем компания  Hug
Виж целия пост
# 357
АЙДЕ МАЛКО ВЕСЕЛО НАСТРОЕНИЕ   newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 rotfImao rotfImao rotfImao rotfImbo rotfImao newsm62 newsm62 newsm62
Виж целия пост
# 358
 Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 359
Весела вечер на всичкото спам...  bouquet Hug

Аз ще давам дежурство тук  Mr. Green Мъжът ми е нощна смяна и аз съм хъш с чавето (1г. и месец) и явно ще си посрещна Коледата тук.
НЯМА ДА СИ САМА БЕ,НИЕ С МЕДОВИНКАТА ЩА ТИ ПРАИМ КОМПАНИЯ :hug: Heart Eyes Hug
Нали комповете са на един ку.... крак разтояние newsm10 newsm10  love001  love001 newsm51
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия