Спамо- чат темичка (24 -30.12`07)- КОЛЕДНАТА....

  • 65 284
  • 5 796
# 360
Ехххх... Друго си е да има някой. Гили, Медовинка, Наденце  Hug  bouquet Обичам ва бе
Виж целия пост
# 361
Питката още чака ред за фурната  ooooh!
Изгладнели сме като вълци. И пак ще се нагълтаме за 20 минути  Mr. Green
******
Весела вечер на всички!  newsm51 newsm51 newsm51
Виж целия пост
# 362
Знаток, весела и на теб!!!! Hug

Верче, чувствата са взаимни ! Hug Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 363
 Praynig  да свършват по-бързо тези глупави празници
Виж целия пост
# 364
Praynig  да свършват по-бързо тези глупави празници
Мах с пръчката. Готово. Край.
За теб свършиха.
Оплачи се за да ти олекне  Peace
Виж целия пост
# 365
Praynig  да свършват по-бързо тези глупави празници
Какво стана, миличка?Ти пък защо не искаш празници?
Виж целия пост
# 366
Добър вечер Hug
Виж целия пост
# 367
Здрастии  Mr. Green
Виж целия пост
# 368
Пожелавам на Всички Весела Вечер  дано Дядо Коледа Ви донесе -Вашите Мечти и Желания

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug :hug
Виж целия пост
# 369

Здрасти Далаверче  Hug Wink Как си?
Виж целия пост
# 370
Самотно....  #Puppy dog Шрекваме с малката...
Виж целия пост
# 371
Наядох се като свиня и се напих като прасе.Сега ще пия
еспумизан,щото ше умрА!
Виж целия пост
# 372
Самотно....  #Puppy dog Шрекваме с малката...
Горе главата, ние сме тук! Hug
Виж целия пост
# 373
Самотно....  #Puppy dog Шрекваме с малката...

 Joy и ние така навсякъде хлапетата са напускали Тв-тата  и щем не щем Шрекваме  Wink
Виж целия пост
# 374
Наядох се като свиня и се напих като прасе.Сега ще пия
еспумизан,щото ше умрА!

Ти си като Монк  CrazyДааа-той в единия ъгъл на стаята слага овлажнител за въздух-в другия край изсушител  Crazy Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия