Спамо- чат темичка (24 -30.12`07)- КОЛЕДНАТА....

  • 65 282
  • 5 796
# 4 905
Ужассссс ooooh!
Не знам....  newsm78
Догодина? Cry Cry Cry






 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 4 906

ууууу любимия ми цвят...на незадоволените жени Crazy Mr. Green
и чаршафите са ми лилЯви Wink Joy
Виж целия пост
# 4 907
ууууу любимия ми цвят...на незадоволените жени Crazy Mr. Green
и чаршафите са ми лилЯви Wink Joy
newsm78, не знаех....
Виж целия пост
# 4 908
Отивам да си страдам в 

Лека нощ  Heart Eyes
Виж целия пост
# 4 909
ууууу любимия ми цвят...на незадоволените жени Crazy Mr. Green
и чаршафите са ми лилЯви Wink Joy
newsm78, не знаех....
За цвета, или да чараВите? Whistling Joy
Виж целия пост
# 4 910
Лео, лека ти!

И за двете, Руске, и за двете  Mr. Green
Виж целия пост
# 4 911
Отивам да си страдам в 

Лека нощ  Heart Eyes

ти на детето в бебешкото легло ли спиш бе,Леонсио Rolling Eyes Joy
Виж целия пост
# 4 912
ууууу любимия ми цвят...на незадоволените жени Crazy Mr. Green
и чаршафите са ми лилЯви Wink Joy
newsm78, не знаех....
За цвета, или да чараВите? Whistling Joy

са кажи и кво е чарав hahaha hahaha hahaha,щот аз тва не знам какво е newsm78 Joy
Виж целия пост
# 4 913
Добра вечер , как стее?  bouquet
Виж целия пост
# 4 914
Добра вечер , как стее?  bouquet

Добър вечер,ще си лягаме Wink
Виж целия пост
# 4 915
добър вечер на всичкото спам  bowuu
как сте готини
да се похваля - спечелих награда златна малинка за болезнена дефлорация  newsm44
знаех си че нямам конкуренция  Mr. Green
Виж целия пост
# 4 916
Добра вечер , как стее?  bouquet
Аз нема си лягам.....сега сядам..... Whistling
Виж целия пост
# 4 917
Добра вечер , как стее?  bouquet
Аз нема си лягам.....сега сядам..... Whistling

е то и аз де,на едно друго място...сега ми го подготвят Crazy Joy
ама така от благоприличие го казвам...щото на мен не ми отива да говоря за секс Crazy Mr. Green
Виж целия пост
# 4 918
...щото на мен не ми отива да говоря за секс Crazy Mr. Green
Разбира се, вашата височайша особа не прави такива неща  Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 4 919
Добра вечер , как стее?  bouquet
Аз нема си лягам.....сега сядам..... Whistling

е то и аз де,на едно друго място...сега ми го подготвят Crazy Joy
ама така от благоприличие го казвам...щото на мен не ми отива да говоря за секс Crazy Mr. Green

Айде приятно седене   girluu
Като свършиш па се върни... Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия