Спамо- чат темичка (24 -30.12`07)- КОЛЕДНАТА....

  • 65 282
  • 5 796
# 4 950
Абеее , пущете си Горещо , тва отдесно на Венета Емилия ли е  Thinking Много погрознела бе Outta Joint
Виж целия пост
# 4 951
Лейди, тази картинка ми напомни за едни мои фантазии...... Embarassed Embarassed Crazy

Аз пък си мислех,че само аз съм фетишистка тука newsm78 ooooh! Mr. Green
Виж целия пост
# 4 952
Хей,здрасти на нощната банда спамулари Mr. Green

Shocked Лорчееееееееее Heart Eyes Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 4 953
Хей,здрасти на нощната банда спамулари Mr. Green

Аре ма Лоркееееййй, де се изгуби мъри Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 4 954
Хей,здрасти на нощната банда спамулари Mr. Green


Лорчеееее Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 4 955
Добра вечер , как стее?  bouquet
Аз нема си лягам.....сега сядам..... Whistling

е то и аз де,на едно друго място...сега ми го подготвят Crazy Joy
ама така от благоприличие го казвам...щото на мен не ми отива да говоря за секс Crazy Mr. Green




Айде приятно седене   girluu
Като свършиш па се върни... Crazy


Ооооо почне ли се няма връщане...тука съм като перпетуум мобиле Whistling Joy




хе,хе Дитка те не знаят ли ,че го умеете две в едно Mr. Green,хем в спама хем.... Crazy

Виж целия пост
# 4 956
Лейди, тази картинка ми напомни за едни мои фантазии...... Embarassed Embarassed Crazy

Аз пък си мислех,че само аз съм фетишистка тука newsm78 ooooh! Mr. Green
 hahaha май сме си цял отбор, ама все скрити hahaha
Виж целия пост
# 4 957
Майкоууууууууууууу ooooh!туй мойто Кире мъри Shocked

ооооо вие да не излезне че сте етърви бе  newsm78
Виж целия пост
# 4 958
Бе то аз с кеф отивам, ама таз година накрая нещо бая ми се събра фърчане насам натам, та ми се доседя в къщи представяш ли си  Embarassed Embarassed Embarassed
Или ми се караше Ню иър нейде из балканя в някое Спа хотелче да ми опънт там туй онуй. Но пък и  до Рим да иде човек не е лошо, мое и по Папата да постреляме  #Sniper #Sniper #Sniper #Sniper по стара нашенска традиция.
Виж целия пост
# 4 959
БОЖОООООО   love001  love001  love001 Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 4 960
Ако требва друго за протокола , ше долагам... Whistling
Виж целия пост
# 4 961
Добра вечер , как стее?  bouquet
Аз нема си лягам.....сега сядам..... Whistling

е то и аз де,на едно друго място...сега ми го подготвят Crazy Joy
ама така от благоприличие го казвам...щото на мен не ми отива да говоря за секс Crazy Mr. Green


хе,хе Дитка те не знаят ли ,че го умеете две в едно Mr. Green,хем в спама хем.... Crazy

Айде приятно седене   girluu
Като свършиш па се върни... Crazy


Ооооо почне ли се няма връщане...тука съм като перпетуум мобиле Whistling Joy

Ма няма ви с ЕлиТ-ката да им разясните бе,аз се мъча да ги убедя,ама май ще трябва фотоси да пускам ooooh!
Виж целия пост
# 4 962
Лениииииииииии, искам нещо да те питааааааааааааааааааамммммммммммм Praynig

Бомбич казвай бързо, че нещо и на моя Пинокио некоя Снегурочка му е дръпнала носа  Crazy Crazy Flutter таааааа ............ нема много време  Simple Smile Laughing Laughing Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 4 963
Вземи скрий снимката на Кирето че ша вземе да си го познае още някоя мама и тогава не знам вече
 Joy
Виж целия пост
# 4 964
Майкоууууууууууууу ooooh!туй мойто Кире мъри Shocked

ооооо вие да не излезне че сте етърви бе  newsm78

Баджаначки по отива... Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия