Спамо- чат темичка (24 -30.12`07)- КОЛЕДНАТА....

  • 65 281
  • 5 796
# 5 040
Аз съм само цвят лилав, люляк съм, люляк съм.......
http://www.vbox7.com/play:86bfabdf Whistling Whistling Whistling
Виж целия пост
# 5 041
Нищо не ви разбирам Rolling Eyes
Виж целия пост
# 5 042
Медовинке не се коси бе мила,ние сме мами с одухотворено рационално мислене,т.е. в най-малкото,най-простото откриваме скрития подтекст и той винаги е в наша полза! Sunglasses
Виж целия пост
# 5 043
Ми кат не седиш тука    Whistling
Кажи сега кой ти е любимия цвят ?
Виж целия пост
# 5 044
Гиличо как изкарахте РД-то разкажи де
нещо фотоси няма ли  Flutter
Има ама треба Цензура  Joy Joy Joy Joy Joy tooth tooth tooth

Баси екстрата...тая акселерация ни побърка....на гол купон в "Патиланци" newsm78 Rolling Eyes Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 5 045
Вече и аз се пързалям по това нанадолнище.  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Виж целия пост
# 5 046
Вече и аз се пързалям по това нанадолнище.  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Не става само с писанееееее,трябва и четенееее Mr. Green Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 5 047
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=4817501

http://images22.snimka.bg/004817503-big.jpg

Ето ме Flutter
Виж целия пост
# 5 048


Не си единствената, любимаааааааааа Hug Heart Eyes

Лейдииииииииииииииии Hug Heart Eyes

Рускеееееееееее Hug Heart Eyes, любима песен ми беше преди 100 години

Медовинкеееееееее Hug Heart Eyes

Надеееееее Hug Heart Eyes

Май има още да изброявам, айде по надолу....
Виж целия пост
# 5 049
Къф е лафа за лилавото начи? newsm78
Виж целия пост
# 5 050
Ще се опитам да сменя лилавата страна на темата.....,имам една цигара и няма да изляза по това време до магазина ,че питането ми е да я пушна ли сега или да я остава за утре сутринта с кафенцето дилема... newsm78,тъпо е ама ме човърка...пък и малко да се откъснем от лилавото
Виж целия пост
# 5 051
Къф е лафа за лилавото начи? newsm78

заключението:...цвета на незадоволените развратници Whistling Joy
Виж целия пост
# 5 052
Мечуу   newsm10 newsm10 newsm10  lovekiss lovekiss lovekiss lovekiss lovekiss lovekiss lovekiss lovekiss lovekiss lovekiss lovekiss lovekiss lovekiss lovekiss lovekiss lovekiss lovekiss
Виж целия пост
# 5 053
Ще се опитам да сменя лилавата страна на темата.....,имам една цигара и няма да изляза по това време до магазина ,че питането ми е да я пушна ли сега или да я остава за утре сутринта с кафенцето дилема... newsm78,тъпо е ама ме човърка...пък и малко да се откъснем от лилавото
Пушни си я сега, пък сутринта ще търчиш до магазина, щото само с една няма да се разминеш, дори и да си я оставиш  Peace
Виж целия пост
# 5 054
Пухчееееееееее супер ееееееееееее.

Харесва ти и на теб късата косица, а? Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия