Спамо- чат темичка (24 -30.12`07)- КОЛЕДНАТА....

  • 65 264
  • 5 796
# 5 175
....

Ко бре....?
Сърби ли? Mr. Green Whistling

 
Сърби те гъзЪ да те ритна, май? Mr. Green Whistling

превод:
Сърбят те пръстите за спамене,а няма с кого...
Whistling Whistling                      Twisted Evil

Ако имаш голЕмо желание да ме нариташ по г.зО,кАжи.. Mr. Green Wink


Виж целия пост
# 5 176
Между другото Руске снощи си поздравила Сторми с 1 МНОГО яка песен   Peaceе гепиха я ама ..
Виж целия пост
# 5 177
Като надуша че Руска е някъде наоколо и ей така ставам
Виж целия пост
# 5 178
....Ако имаш голЕмо желание да ме нариташ по г.зО,кАжи.. Mr. Green Wink
НАг*зи се
Виж целия пост
# 5 179
Между другото Руске снощи си поздравила Сторми с 1 МНОГО яка песен   Peaceе гепиха я ама ..
Ъ? newsm78

Като надуша че Руска е някъде наоколо и ей така ставам

...Сторми, а това- с десния заден крак значи,
че жената спи Whistling Whistling Whistling
Виж целия пост
# 5 180
Между другото Руске снощи си поздравила Сторми с 1 МНОГО яка песен   Peaceе гепиха я ама ..
Ъ? newsm78



те това
Виж целия пост
# 5 181
 
Между другото Руске снощи си поздравила Сторми с 1 МНОГО яка песен   Peaceе гепиха я ама ..
Ъ? newsm78



те това
УУУУУУ, тая песен ми е любима..... Crazy

Ама Сторми ли съм поздравила с нея? newsm78 ooooh!

И кой я е гепнал.... Thinking
Виж целия пост
# 5 182
Кво пиете ?аз съм на ракийка -а Наздраве  Crazy
Виж целия пост
# 5 183
Сторми, пия вино. Червено. Мерло. С лед bowuu

Щом си рекла...нЕма ти развалям рахата Heart Eyes



и леда

Виж целия пост
# 5 184
Сторми, пия вино. Червено. Мерло. С лед bowuu

Щом си рекла...нЕма ти развалям рахата Heart Eyes
.....
Е, вече мога спокойно да потапям плувката.... Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 5 185
До сега четох теми те за ЕМО-тата  ooooh!
Виж целия пост
# 5 186
До сега четох теми те за ЕМО-тата  ooooh!

 Praynig по-бавно и на срички моля те -за какво-тата?
Виж целия пост
# 5 187
До сега четох теми те за ЕМО-тата  ooooh!

 Praynig по-бавно и на срички моля те -за какво-тата?


Не питай,не питай ..
Виж целия пост
# 5 188
УУУУУУ, тая песен ми е любима..... Crazy

Ама Сторми ли съм поздравила с нея? newsm78 ooooh!

 Shocked   Shocked   Shocked..........

 Whistling Heart Eyes Whistling
Виж целия пост
# 5 189
Е, вече мога спокойно да потапям плувката.... Hug Heart Eyes

Внимавай със зъбките,че нЕма резервна. Whistling
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия