
......скъсвам се от смях...............та те български не могат да говорят на тази възраст какво остава за английският език

,че ще облече народна носия




Показвах й наскоро бебешките й снимки, не мога да я убедя, че бебето от снимките е тя. Иначе слуша, не мога да се оплача, малко е трудна с лягането вечер, ама засега се оправяме.
Показвах й наскоро бебешките й снимки, не мога да я убедя, че бебето от снимките е тя. Иначе слуша, не мога да се оплача, малко е трудна с лягането вечер, ама засега се оправяме.

Една вечер ми казва "Мамо, искам вече да е утре". Питам я защо, а тя ми отговаря, че за нищо вече нямала търпение - да си облече еди-какво си за градина, да отиде на градина и незнам какво още
, луда работа
Препоръчани теми