Спамо- чат темичка (31.12- 6.1` 08)- НОВОГОДИШНАТА....

  • 70 814
  • 5 710
# 315
Леозинияяяяяя ти ще миткаш ли?

Офкорс с Цомба и Пети сме на кръчма Mr. Green
Виж целия пост
# 316
Леозинияяяяяя ти ще миткаш ли?

Офкорс с Цомба и Пети сме на кръчма Mr. Green


Егати какви сте па вие, семейно ли ще сте?
Виж целия пост
# 317




Егати какви сте па вие, семейно ли ще сте?

Па да  Flutter
Виж целия пост
# 318




Егати какви сте па вие, семейно ли ще сте?

Па да  Flutter


Е ние семейно, ще сме си у дома, Яворчо не му се ходело никъде, Ния е кашляща още и така, скукааааааааа
Виж целия пост
# 319
Отивам да поспя за да съм бодра за довечера  newsm03
На всички ви желая весело изкарване довечера и новата година  да ви донесе всичко за което си мечтаете!А аз ви пожелавам ЗДРАВЕ!!!
                                                       Целувам ви  newsm51
Виж целия пост
# 320
Цветенце мерси и подобно и на теб. Hug
Виж целия пост
# 321
Цветенце мерси и подобно и на теб. Hug
Благодаря  Heart Eyes
Виж целия пост
# 322
Добре защо темата не ми излиза на "нови отговори на моите публикации"   Crossing Arms
Виж целия пост
# 323
 dancing... dancing... dancing
Виж целия пост
# 324
 smile3535
Какво си правите ?
Как е настроението?
Виж целия пост
# 325
  10
Виж целия пост
# 326
smile3535
Какво си правите ?
Как е настроението?

Няма го  Mr. Green
Виж целия пост
# 327
Абе, Божо ти не спиш ли , бе , човек  newsm78
Виж целия пост
# 328
Защо така?

Ако ти е много скучно, идвай в къщи  Hug
Виж целия пост
# 329
Защо така?

Ако ти е много скучно, идвай в къщи  Hug

Защото не ми се ходи с хората,с които ще ходя . Но ще прежаля една вечер. Тиии май си весела  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия