Спамо- чат темичка (31.12- 6.1` 08)- НОВОГОДИШНАТА....

  • 70 843
  • 5 710
# 3 645
Много сте гадни, да знаете пък  Crossing Arms
Виж целия пост
# 3 646
Ми тя е екстрасенс... Ни знаш ли?
Виж целия пост
# 3 647
Синеоч, нищо не се вижда. Само една потрошена кола се върти като шашава и вдига прах  Mr. Green
********
Руске  Crazy в "българите" е много яко. Има жива музика и танцьори - млади и кръшни  Twisted Evil
Да пуснем ли анкета?
Ай до утре!
Целувки на всички!


Знаточеееееееееееее първа награда взе, мааааа Crossing Arms
Обичам те Heart Eyes
Нищо не питаш за пържолките..... Mr. Green
Виж целия пост
# 3 648
Е, точно това, не.... колата му, де.....Whistling

Много сте гадни, да знаете пък  Crossing Arms
Shocked И пачему? Crossing Arms

На мен Дзвездите ми гУ гУворят..... Crazy
Виж целия пост
# 3 649
Много сте гадни, да знаете пък  Crossing Arms
Ти па що се нервиш... Сипи едно и се радвай на живота  Mr. Green

Руске, не ти го говорят... Ти им го изтръгваш....
Виж целия пост
# 3 650

2 екстарсенса ще и дам аз..... Thinking
Виж целия пост
# 3 651
Пак купон заформяте  Twisted Evil
Виж целия пост
# 3 652
Много сте гадни, да знаете пък  Crossing Arms
Ти па що се нервиш... Сипи едно и се радвай на живота  Mr. Green

Руске, не ти го говорят... Ти им го изтръгваш....


Аз съм на рАкиЯ, салата и СЛУШАМ ТОВА И ВИ ПОЗДРАВЯВАМ. Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 3 653
Много сте гадни, да знаете пък  Crossing Arms
Добре поне, че снимки дават ,иначе щях да ги нарека и аз гадни  Crossing Arms
Виж целия пост
# 3 654

нАДЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕела и ще спиш у нас м/у мен и Ния
И без това си ми слабост. Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 3 655
....Руске, не ти го говорят... Ти им го изтръгваш....
Те кат` са будали да си го казват..... Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 3 656
....Руске, не ти го говорят... Ти им го изтръгваш....
Те кат` са будали да си го казват..... Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 3 657
РУСКЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ нещо май не ме долюбваш, а? Cry
Виж целия пост
# 3 658
нАДЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕела и ще спиш у нас м/у мен и Ния
И без това си ми слабост. Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Ъм.. аз, такова.. слабост ли ти бях  smile3506
Виж целия пост
# 3 659
нАДЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕела и ще спиш у нас м/у мен и Ния
И без това си ми слабост. Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
То в идването точно е проблема Twisted Evil
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия