Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Каква козметика е подходяща за бебета в началото и какви са препоръките за козметиката за бебета?
Как се определя отпускането на корема преди раждането?
Какви са отзивите за козметиката на Clairol?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Каква козметика е подходяща за бебета в началото и какви са препоръките за козметиката за бебета?
-
Как се определя отпускането на корема преди раждането?
-
Какви са отзивите за козметиката на Clairol?
-
Какви са отзивите за крема на Clairol Nice 'n Easy?
-
Какви са отзивите за козметиката на Мустела?
,много е пораснала.Значи след 2 седмици вече сигурно ще си мама и ще гушкаш сладко бебче 
Като поседя малко права или като повървя пък става още по-лошо,не знам как ще изкарам до края
),дали ще съм си приготвила вече нещата,и разни такива работи
май колкото наближава времето ,толкова повече започнах да се стресирам
,на това време не се решавам да пътувам.Другите момичета от Бургас какво решихте?
и да поздравя първо всички с настъпването на новата година, която ще бъде много щастлива за нас!
леко бременеене до Големия ден и едно хубаво,здраво бебче !
,,но му е рано за излизане ,плацента 1 степен/към 3 степен-раждане/.с главичката надолу вече НАГЛАСЕН.много се развълнувах ,като го гледах на ехографа.единственото ,което ме мъчи са нощните силни киселини,безсъници и спане само на ляво иначе ми се повръща.
наближава момента майчета..ще раждаме


Добре дошла сред нас Дилянка
- и после сьс Нивеа , сега има толкова нови продукти , но и този пьт в началото пак ще ги мажа близначетата сьс нещо от домашните рецепти -зехтин ,мас ... В очакване сьм на компетентните и безкрайно изчерпателни
отговори на
?