Мнения за ДЕТСКА ЯСЛА 48

  • 50 920
  • 331
# 330
Здравейте, отдавна няма отзиви за яслата. Синът ми трябва да тръгне следващата седмица и съм със свито сърце. Може ли някой да сподели мнение? От двама-трима познати в квартала съм чувала добри неща, но някак ми се ще по-подробно да знам какво се случва. Директорката е любезна, но не е от многословните сякаш.
Виж целия пост
# 331
Здравейте,
Виждам, че няма много движение по темата, затова се включвам с актуална информация. Дъщеря ми посещава 48 СДЯ от октомври 2024г. и имам само положително мнение за методиките и персонала. Ангажират се с децата с различни игри и занимания. Често се правят куклени театри, на които децата се радват. Научиха дъщеря ми да ходи на гърне. Както споменах имам само положителни отзиви за тях!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия