Френски мадами - 10

  • 21 133
  • 296
# 120
за Клео   bouquet
http://www.lesculottescourtes.fr/Soldes
Виж целия пост
# 121
Клео, благодаря Hug Ще звънна в понеделник в кметството - че  и не е в нашия град. Ще се местим лятото - е, не много далеко. А на няколко места ли трябва да подам документи или само за една матернел?
А да знаете, тук от обяд се е смрачило и вали ли, вали. Едни огромни, сиви облаци са се надвесили.  Rolling Eyes

Виж целия пост
# 122
Един ден да ме няма и темата се активирала, няма как да ви изчета.

Чумби, от Тракия няма излаз за Казанлък, истина е това. Ходиш до С.З. и после се връщаш обратно към К-к. Умни глави са го направили тъй. Или тепърва ще се прави , защото на това ниво спира магистралата. За 10 години са направили отсечка от 60км.(няма емотикон с клатеща глава и виснала уста).
А с Катя говорих по тел. преди месеци, мисля че ти бях казала. И тя ми каза, че има гадже - скулптор от Стара Загора и най-вероятно ще се премести при него. Може и да е станало.
Аааа, значи си е много добре г-н Интелектуалецът, точно както си го знаем.

Щрумпфи, май е прекрасен месец в Бг. За съжаление през май никога нямам възможност да ходя там. А лятото не мисля повече да посещавам родината.
А АНПЕ намерят ли ти работа, мерд, няма как да им кажеш, че отиваш на ваканция. Това не минава за извинение. По-скоро се надявай да не стане така.

Мари, мнооого неприятно това, което пишеш. Аз такива проблеми нямах, но като Шомон имах невиждани киселини, които ме мъчеха ден и нощ. Вярно имах страшен запек, но не се напъвах, ами си бях купила от аптеката круша за клизма и благодарение на нея ходих нормално до тоалетна. И до ден днешен съм загубена без моята круша, да си призная.

Мамбе, ти доколкото разбрах идваш за месец и после пак се връщаш ли?
Денят Д се оказва за мен 16.02. Когато ще стана мадам П.  Grinning
Топка в корема имам. Стрес, напрежение, страх и радост. Сега поне имам какво да организирам цял месец.

Виж целия пост
# 123

Майна, ти искаш да ме разориш ли?  Laughing Mr. Green
Тази вечер отивам на солди, но обектът е това:



Един път и за себе си да помисля.  Laughing
А точно до работата ми отвориха и magasin d'usine на DIM. Запасих се яко този обяд.  Laughing

Мистик, Честита ти дата! И леки приготовления..

Приятен уикенд на всички!

клеофромнантес.
Виж целия пост
# 124
Леле, следновогодишната тема расте като гъба. Аз обаче като Мистик съм се ориентирала по-скоро към намаляване на размерите и килограмите, да видим кой ще победи - телешкият ми инат или телешкият ми апетит Simple Smile
А мъжът ми се появява изненадващо с някакви дюнери. Труден е пътят на бореца за по-добра фигура, изкушенията са навсякъде!
Мистик, приятни и спокойни приготовления, айде скоро и теб да те тормозят с обръщението madame, аз ужасно се дразнех в началото Simple Smile

Мари–рус стискам палци, малко остана, дръж се! Praynig Дразнещо обаче са те нападнали всички гадости на края, като за последно. 

Шомон, ще му върви на твоя малък Красив Иван едно червено камионче, дано намериш   Laughing
А за снега и почистването в Б–я вече се изказвах, но гледах и безобразното интервю на Емел Етем, наглостта явно не и е слаба страна. Май по-добре да не гледам българска телевизия, че се ядосвам само.  ooooh!

Виж целия пост
# 125
4умби, кажи ми как да вклю4а новите мами на картата  Praynig

Мари, и аз бях така в края на бременноста  Crazy Ходи ли на лекар? На мен ми изписаха 2 крема, оба4е само от единия имаше ефект - казваше се Титанорениум или нещо подобно.
Виж целия пост
# 126
Сега се връщам от лекар, изписа ми куп неща, за пиене някакви табетки, някакви прахчета за разхлабване, свещички и кремче за мазане.Дано овладеем положението Simple Smile Лека вечер на всички Hug
Виж целия пост
# 127
Хелоу мадами , много сте изписали днес ,4етох по диагонал.
Шумби не писах в темата ти ,поради много при4ини ,но няма път по магистрала Тракия , директен до Кзанлък...минаваш задължително през Стара Загора, Мистик е описала защо...
А за Емел Етем не ми споменавай , това не било нейна работа бетственото положение в БГ и какво лошо имало ,4е била във ваканция?  #Crazy ей такива ми ти работи каза...при което аз просто спрях ТВ и се замислих многооооооооо дълбоко  за много работи ,но за сега ще караме така до края на април ,после ще си помисля още по-дълбоко...... Tired
Мистик ,да утре пътувам .Ар Франс излитали без проблем и кацали без проблем та да видим, ще се 4уем като се прибера.
Клео , и  в моите солди има това като обект и то Н°1!!!!!Свиркай ако  някъде видиш хубава оферта за Тошиба ,или Сони. Peace ,4е ти имаш пове4е време да се ровиш и в нета ,може пък нещо да си мернала интересно.
Дрехите за малкия ги уредих , остана от любимия ми ТАО...
За матернела ,да трябва да се пита в отдел сколарите в кметсвото .Аз снощи се порових в сайтовете , или пък инфо от Академията и там могат да ви дадат..Оба4е никъде не видях 4е може да избираме у4илището ,ако е така е супер.Документите са до март месец.
Хайде оставям ви , стискайте палци да литнем и кацнем  Wink!
Мари , успех още малко остана . Hug
Мисти , и ти ще се справиш ,само спокойно. Hug


Виж целия пост
# 128
Ейии, какво ее станало тука, няма изчитане Simple Smile)
За матернела да кажа при нас се записва февруари и март в кметството и нямаме избор. Стола струва от 0.50 цента до към 4 евро.
После ще допиша  Crazy

ДописвамSimple Smile))

Сега да ви кажа една кчлЮкина!!!
Сарко вчера се е оженил за Карла, тайно в нашето кметство на 16-ти, а младоженката била бременна Simple Smile)))

Мари, аз такова нещо не съм имала, но от приятелки внам колко е ужасно, дано ти помогнат бързо лекарствата на доктора, че точно сега си представям само как това ти липсва!
Аз последните седмици нито можех да спя от болка в тазовата област,а от това и ми беше толкова изнервено та исках само по-скоро да излиза Миташки, който не бързаше обаче.

Аз вчера направих едни бързи солди на Митака от Сержант Майор и от Пьоти Бато, а днес за мен от ГАП ама искам още малко да направя, че преди Нова година си напазарувах едно палто от Редута, в което се влюбих още повече като го видях на живо, но уви нямах щастието да нося, защото нещо се бях надценила и ми беше доста голямо.
Та искам палто с две думи Simple Smile))

Тази седмица ми беше малко натоварена, имах 2 интервЮта в интеримски фирми. Малко взеха да ми писват само ме разпитват и ме карат да правя тестове и да попълвам формуляри после нищо, а уж ми бил добър и обещаващ профила...
А и съветничката от АНПеото ме дразни, спря ме от това обучение, за което ви бях писала и бях минала входящите тестове и ми предложи някакво друго, от което пък ми отказаха че нямали места достатъчно и сега пак се чудя какво да правя...
А уж от баницата ми се паднаха парите и работата...

Виж целия пост
# 129
Надин, ти това за Сарко да не би от 24 4аса бг да го знаеш? WinkТова е новина номер едно днес в този "вестник"..
А за работата - ами тя годината тепърва запо4ва, има време , ще дойде и работата и парите... Peace
Виж целия пост
# 130
Не бе Мамба Simple Smile)) от тук го знам, от една френдка, която е навътре с клЮките в квартала Simple Smile)
Ам защо не е вярно или е старо?
А за работата- дано си права  Crazy
Виж целия пост
# 131
Абе хора, какво правите, 3 дена да ме няма и не мога да наваксам Simple Smile

Записванията при нас за матернела бяа през януари в кметството и после през май в училището. Не могат да откажaт да запишат детето, само ако няма навършени 3 години гледат дали има свободни места. Но може пък да откажат  да го вземат целоднeвно, както стана при нас (а уж и двамата работим на пълен ден) - децата са повече от леглата за следобеден сън и дават предимство на онези, родени в началото на годината (докъм май, юни).

Мистик, кураж с организацията. Успешен месец за сватби е февруари - нашите на 21 февруари тази година правят 37 години брак (дай боже всекиму!). Не се притеснявай, най-важното сте вие тримата с малката мишка. Пък дори и да не съвсем подготвена по твоите критерии, пак ще си най-хубавата и лъчезарната булка!

Мари, дано бързо да ти мине, само до такива неприятности ти е сигурно в момента. И аз раждах със секцио, възстановяването отнема малко повече време -  за една седмица минах през всичките етапи от предисторическия човек до Homo erectus - всеки ден можех да се изправям по малко. На мен "телбодовете" (20ина на брой) ми ги махнаха на 5ия ден, изобщо не болеше, само малко сърбеше...

Шомоне, намери ли трактора на хубавия Иван?

Поля, Вели, радвам се да ви видя пак в темата  Grinning. Поля, вие къде ще се местите? Пак около Антиб ли ще останете или направо региона сменяте?

Надин, стига бе! То вярно, че Сарко каза по време на пресконференцията тази седмица, че събитието е предвидено в близко бъдеще, но че журналистите сигурно няма да бъдат уведомени предварително...
То само ако за това беше говорил, пей сърце! Simple Smile

Мамо Щрумф, май-юни е страхотно време за ходене и почивка в България Simple Smile Ние така преди 7 години точно по 24 май изкарахме 5 дни в Созопол - плажът беше само за нас, хотелът също! Слънчево и не много топло, абе, чудо!

Мамба, лек полет, дано да нямата сътресения по трасето!

Аз напоследък не се мяркам наоколо, че ме е стегнала нещо шапката - много ми е нервеНЕно, искам малко време и пространство само за себе си, че Камбанката е в непоносим период, чакането по процедурата за апартамента ме изкарва направо от релси (към очакващите Близнаци - главен недостатък - нетърпението!), все го мисля, не мога да заспя вечер (за уважаващ себе си мармот, това е направо падение, декаденс дето му казват по чужбината Wink)... За солди даже и не ми се мисли (да не говорим, че имам мораториум върху закупуването на обувки и чанти поне до лятото)... абе, да идва краят на февруари!

Поздрави на всички и лека! И приятно пазаруване Wink
Виж целия пост
# 132
Не мога да не отговоря на Ротца- за Близнаците:Не съм съгласна , систара е Близнак и е доста търпелива...явно си зависи от 4овека...
В подфорума майки , има една тема , и една мама дава отговор за това какъв ще е пола на бебето ,незнам по каква система смята и как го прави ,но има хора ,на които е познала, ще видим дали ще познае и на мен.
Надин , не бе вярно е, затова се у4удих ...а в новата книга за Сесилия , тя описва Сарко като женкар,егоист и изобщо незаинтересуван баща....да ви кажа мисля си ,4е с Карлата са си лика прилика .
Мамо Щрумф права е Ротца за Созопол и май месец ,а и си спомни ние двете колко добре си изкарахме,кратко ,но сладко. Laughing
хайде , този път спирам компа. Laughing
Виж целия пост
# 133
Серизоно ли са се оженили? Как така никоя медия не го отбеляза, нали щеше да се чуе?
Странна работа е тази история. И не добре за реномето на Сарко...
Виж целия пост
# 134
Ама Сарко и Карла много бързи, бе ...  Laughing излизат от 2 месеца и ве4е са женени и бебе 4акат! Не си играят хората - времето е пари!

Мамба и Роца, и на мен ми се струва 4е ще е супер през май, ама ако както казва Мистик за проклетия ми намерят работа  newsm78  Да дам 1000 евро за билети и да изгорят  Confused
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия