Кой е най-интересния индийски филм,който сте гледали?

  • 314 988
  • 736
# 645
Можете ли да ми дадете линк за  Paheli
Виж целия пост
# 646
mama_mnogoznaika

Заповядай,аз останах очарована  Hug
http://www.bollywoodcentralbg.com/details.php?id=fb36e243a921487 … 23944740c2bbc46b2
Виж целия пост
# 647
Благодаря ти Ани,но ми дава някаква грешка и немога днес на няколко пъти пробвах,но нестава
Виж целия пост
# 648
Мамо Многознайка, трябва да се регистрираш.
Виж целия пост
# 649
Привет и от мен  Hug Hug Hug

Харесват ми....отварят погледа към един друг свят  Grinning Heart Eyes Grinning

Регистрирах се в сайта  Grinning ,за което много благодаря   bouquet

Тук всяко лято дават всяка събота по един индийски филм  Grinning от утре започват пак,т.е. това лято само 4  Rolling Eyes ,но все пак е нещо  Grinning
Потърсих любимия ми филм,но не го открих Той и Тя (Хъм Тъм) с Saif Ali Khan
и Rani Mukherjee  http://www.imdb.com/title/tt0378072/ идея откъде мога да го дръпна  newsm78

И поздрав с една негова песен  http://www.youtube.com/watch?v=KgmeL_xuB0I

това е саундтрака към филма http://www.youtube.com/watch?v=ksHBks4952A Simple Smile
Виж целия пост
# 650
Има го в замунда Hum Tum / Аз и ти
Виж целия пост
# 651
Ох, да Аз и Ти  Joy Joy Joy за съжаление при мен Замунда не се отваря  Confused
Виж целия пост
# 652
http://bollywoodcentralbg.com/details.php?id=076844b4bdd7e4fee22 … 46f2e8e05341e2421

ето го
Виж целия пост
# 653
Току-що свърши при мен  Hum Tum - Аз и ти Laughing Като видях,че пишете за него взех та го потърсих.Много  награди и постижения има  и реших да го изгледам.Прекрасен филм Лек,Неангажиращ /после да  не мислиш 3-дни само за него/ Сладката история:cry:. на Рия и Каран Много му хареса   Hug
Виж целия пост
# 654

  bouquet  bouquet  bouquet 

къде съм гледала снощи  Rolling Eyes

Ани бе,  Grinning

оффф, било за следващата събота...така се бях настроила :–х ,макар че си имам доста материал за гледане благодарение на вас :–)

Виж целия пост
# 655
Мерси ще се регистрирам значи  Grinning
Аз и ти много як даже аз като званя на милото му звани тази песничка от този филм Grinning
Виж целия пост
# 656
Момичета направих си регистрация активирах акаунта ама ми изписва

''Трябва да са включени cookies (бизквитки) за да влезеш''
Виж целия пост
# 657
Момичета направих си регистрация активирах акаунта ама ми изписва

''Трябва да са включени cookies (бизквитки) за да влезеш''
Незнам мила,какво тябва да значи това,аз нямах този проблем  Shocked
Виж целия пост
# 658
Момичета направих си регистрация активирах акаунта ама ми изписва

''Трябва да са включени cookies (бизквитки) за да влезеш''
Бисквитките са нещо като "кукички" (програмен код), които даден сайт изпраща към твоя компютър, за да "запомни" различни данни върху твоя хард диск и при следващото ти посещение в сайта да те "разпознава" (най-общо казано). Обикновено това са данните, които представяш при регистрацията си, които се съхраняват под формата на текст. Кукитата се активират от опциите на Интернет Експлоръра или Мозила.

"Аз и ти" ми е един от любимите индийски филми, понеже е римейк на култовия за мен "Когато Хари срещна Сали"  Heart Eyes Трябва пак да си го преговоря...
Аз снощи смъкнах Kabhi Avida Na Khena, но установих, че вече съм го гледала... Но благодаря за препоръката за Paheli, на дневен ред ми е  Grinning

Последно -  не помня дали вече ви питах...  newsm78 Някой да е срещал филм, излязал през 2009та, който да изглежда като римейк на Карибските пирати (или поне един от актьорите е облечен подобно на джак Спароу)? Тук имам снимка на афиша му: http://rotsa.multiply.com/photos/album/12/Voyage_Voyage_3#photo=145
Виж целия пост
# 659
Вчера гледах Aashiqui.in - индийска приказка за Пепеляшка. Много приятно тийн филмче, хареса ми.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия