Кой е най-интересния индийски филм,който сте гледали?

  • 314 989
  • 736
# 105
СНОЩИ ГлЕДАХ ЕДИН НОВ ФИлм...
НЕ Е мНОГО ГрАбВАЩ ОКОТО,НО ЩЕ ВИ ГО НАПИША: Marigold (2008)
...........

Аз още не съм го гледала, но русата мацка е Ники от "Heroes". Wink
Виж целия пост
# 106
Вместо "Редактирай" съм натиснала "Отговор". Embarassed Сори.

Последно гледах Hameshaa / Завинаги заедно с Каджол и Сайф Али Кхан. Препоръчвам го на тези, който все още не са го гледали.
Виж целия пост
# 107
Класиката "Слонът моят приятел", на който целият киносалон плачеше преди години.  Peace
Виж целия пост
# 108
аз лично харесвам ,,боби" и когато пуснаха филма на диск по реповете го купих веднага.
Виж целия пост
# 109
http://www.video.store.bg/c/p-p/m-627/id-22675/zdravej-london.html
Момичета, търся този филм. Видях го на един реп и реших да го намеря, но явно не търся както трябва, защото не го откривам.
Виж целия пост
# 110
http://www.video.store.bg/c/p-p/m-627/id-22675/zdravej-london.html
Момичета, търся този филм. Видях го на един реп и реших да го намеря, но явно не търся както трябва, защото не го откривам.

Търси го като Namaste London
Виж целия пост
# 111
И аз още си спомням "Маюри", макар да съм го гледала като дете.
Виж целия пост
# 112
http://www.video.store.bg/c/p-p/m-627/id-22675/zdravej-london.html
Момичета, търся този филм. Видях го на един реп и реших да го намеря, но явно не търся както трябва, защото не го откривам.

Търси го като Namaste London
Много ти благодаря. Свалих си го. Много симпатично филмче. Ако не сте го гледали, вижте го.
Виж целия пост
# 113
Можете ли да ми кажете как да търся "Всяко любящо сърце"?
Виж целия пост
# 114
Можете ли да ми кажете как да търся "Всяко любящо сърце"?

Да не би да става дума за Har Dil Jo Pyar Karega (2000) със Салман Кхан, Рани Мухарджи, Прети Зинта.
Виж целия пост
# 115
Бонбони със сол, да най-вероятно е този. Поне така изглеждаше обложката на репа, на който го гледах.
Благодаря ти много.
Виж целия пост
# 116
Маюри естествено!  Simple Smile  Много тъжен филм.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 117
http://www.video.store.bg/c/p-p/m-627/id-22675/zdravej-london.html
Момичета, търся този филм. Видях го на един реп и реших да го намеря, но явно не търся както трябва, защото не го откривам.

Търси го като Namaste London
Много ти благодаря. Свалих си го. Много симпатично филмче. Ако не сте го гледали, вижте го.

откъде го свали  Embarassed
Имам регистрация в един индийски тракер ама там филма го има дори без англисйки субтитри  Tired
Виж целия пост
# 118
http://bollydream.com//details.php?id=ab8e0a5a1befcf477a7e96a5d4b7e15b69b543a1
Виж целия пост
# 119

мерси аз вчера случайно го открих този сайт  Party Party Party
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия