Кой е най-интересния индийски филм,който сте гледали?

  • 314 989
  • 736
# 180
За мен най-страхотния индийски филм е Veer Zaara  PeaceНевероятна история за истинската любов...
Да,страхотен филм.Гледах го преди 2-3 месеца.
Виж целия пост
# 181
Аз гледах Fashion и ми хареса много. Иначе фаворит ми е Mohhabatein.
Виж целия пост
# 182
Аз съм пристрастна към филмите с Айшвария Рай, т.к. не мога да откъсна очи от нея. Много харесвам "Принцесата на подправките". Макар да няма кой знае какъв сюжет, философията и отношението към подправките ме смая и филмът се запечати дълбоко в съзнанието.

Виж целия пост
# 183
zdravei te nqkoi mojeli da mi kaje ot kade moga da si drapna filma  RANG "cvetove" 1993 .  mnogo mi trqbva
Виж целия пост
# 184
Да ви питам и аз за един филм - моята майка се е сетила, но не може да си спомни заглавието  Thinking . Ставало въпрос за катастрофа с влак  newsm78
Виж целия пост
# 185
А някой знае ли как се пише "Маюри" на латиница?... Blush

P.S. И още нещо се сетих сега. Не е по темата, но ще питам... Баща ми търси един египетски филм от '60-те, на български е бил преведен като "Непознатата жена". Случайно да знаете как се изписва заглавието на арабо-латиница и дали мога да го сваля отнякъде, със или без субтитри? Благодаря предварително!

Виж целия пост
# 186
Да ви питам и аз за един филм - моята майка се е сетила, но не може да си спомни заглавието  Thinking . Ставало въпрос за катастрофа с влак  newsm78

Бях много малка когато гледах СЛОНА МОЯ ПРИЯТЕЛ и един др филм индийски с един влак който катастрофира,имаше малко дете което май се разменяше и след време май намира6е родителите си или нещо такова беше,но много малко си спомням от него.Не знам даже и името как беше,знам само че много плаках на него.Много трогателен филм...  newsm78
Виж целия пост
# 187
Аз съм пристрастна към филмите с Айшвария Рай, т.к. не мога да откъсна очи от нея. Много харесвам "Принцесата на подправките". Макар да няма кой знае какъв сюжет, философията и отношението към подправките ме смая и филмът се запечати дълбоко в съзнанието.



От къде мога да си дръпна филма,много искам да го гледам...  Peace
Виж целия пост
# 188
Бях много малка когато гледах СЛОНА МОЯ ПРИЯТЕЛ и един др филм индийски с един влак който катастрофира,имаше малко дете което май се разменяше и след време май намира6е родителите си или нещо такова беше,но много малко си спомням от него.Не знам даже и името как беше,знам само че много плаках на него.Много трогателен филм...  newsm78

Именно за този филм питам и аз  Peace . Дано се сети някой  Praynig .
Виж целия пост
# 189
здравейте
Виж целия пост
# 190
за този филм , който питат Кати и Ването го търся и аз отдавна. разказва се за двама братя на , които убиват родителите им,в една къща.те успяват да избягат.единия се качва на един влак,но другото момче не успява.срещат се накрая на филма.само това си спомням.мисля,че се казва"реката на спомените-възмездието" или "реката на забравата-възмездието".ако някои се сети , моля да пише
Виж целия пост
# 191
за този филм , който питат Кати и Ването го търся и аз отдавна. разказва се за двама братя на , които убиват родителите им,в една къща.те успяват да избягат.единия се качва на един влак,но другото момче не успява.срещат се накрая на филма.само това си спомням.мисля,че се казва"реката на спомените-възмездието" или "реката на забравата-възмездието".ако някои се сети , моля да пише

http://bollydream.com/
Я попитайте тук. Със сигурност ще ви отговорят Peace
Виж целия пост
# 192

От къде мога да си дръпна филма,много искам да го гледам...  Peace

Ето го

 И още един с Аушария Раи - не съм го гледала.http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=156501
Виж целия пост
# 193
Още един хубав (но тъжен) филм с Айшвария- "Умрао Джан" или Красавицата на Лакнау.

Виж целия пост
# 194
И аз да препоръчам филм с Aishwarya Rai
още не съм го изтеглила,но мисля че ще е хубав - Jodhaa Akbar (2008) http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=120299&hit=1



Видях също че е играла в The Last Legion - http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=126746&hit=1
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия