Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Каква е разликата между AutoCAD и SolidWorks?
Как да запиша блок в AutoCAD Design Center?
Как мога да намеря площта на повърхност в AutoCAD?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Каква е разликата между AutoCAD и SolidWorks?
AutoCAD и SolidWorks са различни софтуерни програми за проектиране и чертане. AutoCAD обикновено се използва за архитектурни чертежи, докато SolidWorks е по-подходящ за машинни детайли. Те имат различни цели и не трябва да се сравняват директно, тъй като са предназначени за различни области на проектиране.
-
Как да запиша блок в AutoCAD Design Center?
-
Как мога да намеря площта на повърхност в AutoCAD?
-
Как мога да запазя чертеж в по-стара версия на AutoCAD?
-
Как мога да започна да уча AutoCAD?
Работя на Auto CAD 2007.Правя си дипломната работа,но когато изпратих един от файловете си,моят рецензент не може да го отвори.Работи на Auto CAD 2004.Моли ме да го запиша в по-ниска версия,за да може да го види.Аз обаче не знам как става това.Моля,помогнете ми!
Сега ще пробвам да видим какво ще стане.


