Спамо- чат темичка (7- 13.1`08 )- дъра- бъра....

  • 83 867
  • 6 099
# 240
Знаточе,мерси! Hug
Ти всичко ли четеш назад? Laughing
Виж целия пост
# 241
Знаточе,мерси! Hug
Ти всичко ли четеш назад? Laughing
Ти не знаеш ли- Знаток е протоколчика на спама: сбито, точно и ясно, всички да могат да разберат  Peace
Виж целия пост
# 242
Вивка,мерси! Hug
Виж целия пост
# 243
Знаточе, честит празник и на твоя мъж! Simple Smile Simple Smile
Мънки, живи и здрави да са и двамата! Hug
Вивка,честит празник на Калоян! Hug
Марика, да  е жива и здрава майка ти!  bouquet
Виж целия пост
# 244

Марика, да  е жива и здрава майка ти!  bouquet
Hug

Знаточе,мерси! Hug
Ти всичко ли четеш назад? Laughing
Ти не знаеш ли- Знаток е протоколчика на спама: сбито, точно и ясно, всички да могат да разберат  Peace
smile3521
Виж целия пост
# 245
Благодаря ви, момичета и момче Heart Eyes Hug
да ви се връщат тъпкано пожеланията Wink

Кой ме пита за тройния празник?Имаме аз, сина и свекър ми bowuu

А,и  за софратанякой ме пита.Не, не съм.Мама ще я спретне Mr. GreenА утре пък ще излезнем с приятели bowuu


Айля, браво!И другите да ги вземеш така Peace

Честит имен ден, на тези, на които не съм честитила. Heart Eyes HugИзвинете ме, обърках се вече и забравих кого съм пропуснала Blush
Виж целия пост
# 246
 Grinning Честит празник на всички именици! 365 дни здраве, щастие, успехи, любов и късмет! Hug
Виж целия пост
# 247
Къде изчезнаха всички  newsm78
Виж целия пост
# 248
Къде изчезнаха всички  newsm78

 newsm19 newsm19 newsm19
Виж целия пост
# 249
Тук си и си траеш, а  Crossing Arms
Виж целия пост
# 250
Аз отивам за ученика.
Бай, бай wavey
Виж целия пост
# 251
Аз съм на разходка из форума Whistling
Виж целия пост
# 252

 Hug работя  Laughing  newsm44
Виж целия пост
# 253
Аз съм на разходка из форума Whistling
И квооооо, има ли нещо интересно?

То и аз работя, ти не виждаш ли  Crazy Joy
Виж целия пост
# 254
Честито на VIVKA  и МЪНКИтооо
да са ви живи и здрави именяцитееее - много здраве щастие и късмет за тях и за всички около тях  Hug

връщам се да ви чета, за да не пропусна някой, който име именяк днес  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия