Спамо- чат темичка (7- 13.1`08 )- дъра- бъра....

  • 83 878
  • 6 099
# 255
МАРИКА ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА МАЙКА ТИ ДА ТИ Е ЖИВА И ЗДРАВА
БОМБЕЕЕЕ ЧЕСТИТ ТИ ПРАЗНИК МИЛА - МНОГО КЪСМЕТ ЛЮБОВ И ЗДРАВЕ ДА ТЕ ПРЕСЛЕДВАТ НЕПРЕКЪСНАТОООО. А И МЪЖЕЕЕЕЕЕ /ох за малко да ги забравя мъжете  ooooh!/
Виж целия пост
# 256
За сега казвам чао!!! bye
До после!!!  Hug
Виж целия пост
# 257
За сега казвам чао!!! bye
До после!!!  Hug

чао миличкаааа  wavey
Виж целия пост
# 258
аз пък се записах в една от темите в Красива мама, защото реших да започна да се храня здравословно и ми трябва стимул, тъй като съм адски несериозна - чак ме е срам да си го призная  Embarassed
Виж целия пост
# 259
Здравейте,всички. wavey wavey wavey
****************
Честит имен ден на всички знайни и незнайни именници!Нека здравето, късмета и любовта бъдат неизменни техни спътници.
****************
Не ставам днес за компания.
Лошо ми е,та чак ми се повдига.
Едното ни зайче е мъртво и много ми е тежко.
Знам,че такъв е живота,но това не пречи да ми е зле.
Исках само да ви поздравя и лягам да почета книжка или да погледам ТВ.
Виж целия пост
# 260
ох Меденке съжалявам за зайчето ви  Cry. защо е починало мъничето

а на на теб защо ти е лошо - болничка ли си
Виж целия пост
# 261
ох Меденке съжалявам за зайчето ви  Cry. защо е починало мъничето

а на на теб защо ти е лошо - болничка ли си
Абе имаше една буца на врата,ама я забелязахме баш посред празниците и сигурно е от това.Нямаше как да я заведем на лекар,че кой ли ветеринар ще работи тогава.

А аз не съм болна,добре се чувствам,само това надигане... Sick Като че ли съм преяла,а реално днес съм на едно ядене на обед-в 12ч.
Виж целия пост
# 262
Къде изчезнаха всички  newsm78
Ходих за малката. Wink
Вемби,мерси! Hug
Медовинке, Hug
Виж целия пост
# 263
 Sad Sad Sad
Виж целия пост
# 264


А аз не съм болна,добре се чувствам,само това надигане... Sick Като че ли съм преяла,а реално днес съм на едно ядене на обед-в 12ч.

Медке, да не ти честитим нещо Mr. Green Whistling Whistling Whistling

Жалко за зайчето  Confused  Hug


Добър ви ден момичета  Hug Heart Eyes и честит имен ден на който не съм честитила  Hug


РУСКЕЕЕЕЕЕеее и на щерка ти честитоооооооо   bouquet Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 265
ох Меденке съжалявам за зайчето ви  Cry. защо е починало мъничето

а на на теб защо ти е лошо - болничка ли си
Абе имаше една буца на врата,ама я забелязахме баш посред празниците и сигурно е от това.Нямаше как да я заведем на лекар,че кой ли ветеринар ще работи тогава.

А аз не съм болна,добре се чувствам,само това надигане... Sick Като че ли съм преяла,а реално днес съм на едно ядене на обед-в 12ч.

Меденке ей сега ще изрова тел. на един ветеринар, който е тук в Панчарево - има страхотна клиника и е луд на тема животни - няма празници, нама делници - по всяко време е на разположение  Peace
Виж целия пост
# 266
Кво изтървах? Руска има щерка, Меденката и тя натам върви, нещо друго?  Twisted Evil
Виж целия пост
# 267
А аз не съм болна,добре се чувствам,само това надигане... Sick Като че ли съм преяла,а реално днес съм на едно ядене на обед-в 12ч.
Медке, да не ти честитим нещо Mr. Green Whistling Whistling Whistling
Нищо няма да ми честитите.
Най-вероятно е ПМС. ooooh!
Виж целия пост
# 268
Кво изтървах? Руска има щерка, Меденката и тя натам върви, нещо друго?  Twisted Evil

 Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Виж целия пост
# 269
Меденката и тя натам върви  Twisted Evil
Няма нищо такова.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия