Спамо- чат темичка (7- 13.1`08 )- дъра- бъра....

  • 83 917
  • 6 099
# 285
ухаааа дано само всичко да е наред и да сме живи и здрави и този път искам да дойда

Даже е задължително  Whistling Party Mr. Green

много мило   love001 newsm51
Виж целия пост
# 286
Ко стаа, банда? Само 15 страници, излагате се, очаквах поне 40 Mr. Green

 Thinking Слаба работа, явно празнуват хората  Mr. Green
Виж целия пост
# 287
ку-ку
Виж целия пост
# 288

Оооо, Боря  Hug Heart Eyes как така неочакванно ни посети?  Whistling Whistling Whistling Whistling
Виж целия пост
# 289
Все пак Йорданов ден беше вчера, а Иванов ден е с ранг почти на национален празник Crazy

Ако всичко е наред, ще се видим на 26-ти Hug
Виж целия пост
# 290
пи-пи  Mr. Green
Виж целия пост
# 291
МИЛА МОЯ ИВАНКЕ, ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ТЕБ И ИВАН, ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ, ПРЕКРАСНИ И УСМИХНАТИ, И НЕКА ТАЗИ ГОДИНА ВИ ДОНЕСЕ САМО ХУБАВИ МОМЕНТИ С ЛЮБИМИТЕ ХОРА, ДА НЯМА СЪЛЗИ В ОЧИТЕ, ОСВЕН ОТ РАДОСТ И ...МИ ТВА Е, МНОГО ВИ ОБИЧАМ!!!


Виж целия пост
# 292

Оооо, Боря  Hug Heart Eyes как така неочакванно ни посети?  Whistling Whistling Whistling Whistling
Заговорих се с приятели мили, другари добри за форума и реших да надникна.

Благодаря Ви, приятели.  bouquet

Нещо ново?

Коя е Вемби? Отдавна искам да се запозная с нея.
Виж целия пост
# 293
Нещо ново?

Коя е Вемби? Отдавна искам да се запозная с нея.

Вембито от скоро е в нашите стройни редици, предстои и освещаване в Градина  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
ще се запознаете, ако дойдете с женУто  Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 294
Вембито от скоро е в нашите стройни редици, предстои и освещаване в Градина  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
ще се запознаете, ако дойдете с женУто  Hug Heart Eyes
Може, ама съм я забелязъл отдавна. Секси аватарчета има.
Не е ли по-добре в такъв случай да дода сам? newsm78
Виж целия пост
# 295
яяяяяяяаааааааа ма и Вемби ли ша идва? и брееееееееееееее
Виж целия пост
# 296

Оооо, Боря  Hug Heart Eyes как така неочакванно ни посети?  Whistling Whistling Whistling Whistling
Заговорих се с приятели мили, другари добри за форума и реших да надникна.

Благодаря Ви, приятели.  bouquet

Нещо ново?

Коя е Вемби? Отдавна искам да се запозная с нея.

здравей аз съм Вяра - приятно ми е да се запознаем online. ще се радвам да е и на живо  Peace
Виж целия пост
# 297
Не е ли по-добре в такъв случай да дода сам? newsm78

В Русия съм, в Русия съм  Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling
Виж целия пост
# 298
Лео,ако не ни мине котка път,на 26-ти сме на линия. два броя за героя. bowuu
Виж целия пост
# 299
Вемби, а мен ще изпапкаш ли?  newsm48 smile3508
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия