Хранене до 4 ч. следобед смъква излишните килограми

  • 34 965
  • 299
# 240
ОХ мен пък ме хвана грипа ... ама от онзи гадния дето като идеш в тоалетна да се чудиш какво по-напред да направиш  Sick smile3550
Виж целия пост
# 241
Каде се загубихте мацки!Аз прекаснах малко,но се вра6там в редиците от понеделник Peace
Виж целия пост
# 242
Здравейте и от мен момичета.Сигурно не ме помните,бях обещала снимки да ви пусна да видите ползата от режима.jenq20 вече съм и ги пускала на лични.спазва ли се стриктно няма начин да не даде резултат.нямам най-актуална снимка към момента,но сега съм по-слаба от тези които ще видите-на финала съм да си се върна в старата кожа.това го направих за 10тина месеца,като си признавам,че този път не бях от най-стриктните(преди да забременея също така бях отслабнала).успех на всички  bouquet
www.snimka.bg
потребител-agopcheva
парола-123456
Виж целия пост
# 243
antoshka благодаря тти за снимките още един път .. дано да послужат за стимул на повечето ..  Hug лично аз се чуствам много по-лека , не съм се теглила , но въпрекки това всички казват, че съм отслабнала, а щом го казват значи си личи ...  newsm44
Много съм радосттна от резултатите ... няма да спирам с него ...   bouquet
Виж целия пост
# 244
Момичета,почвам вече сериозно.Амбицирах се от antoshka ,която изглежда супер.Ако бях почнала с jenq20 когато решихме че ще правим режима - сега щях да съм супер,но....нищо. newsm03
Виж целия пост
# 245
Ето мееееее, оцелях тази седмица -много работа имах
и нямах време за форума.

Страхотни снимки видях, това е симул , мнооого голям.
Благодаря на antoshka !!!!

Ето сега и мойта равносметка :
един месец съм на този режим - но имам доста прегрешения  Whistling Wink !!!
Тези празници само развалят идеята ми, но важното е че има
резултати. Laughing
В крайна сметка съм - 4 кг.
 newsm44 smile3521 newsm53

Искрено се надявам да мога да сваля  още килограми.
Ще давам отчети веднага щом имам с какво да се похваля!
  bouquet
Виж целия пост
# 246
Момичета,много се радвам ,че съм била полезна.Стискайте ми палци и на мен да изчистя последните 4кг ,че това че станах толкова огромна ми дойде в повече,никога не съм вярвала че чак пък такова чудо ще ми дойде до главата.jenq20 браво,щом всички казват че си отслабнала значи е така.това ми е най-големия барометър.И аз се записвам за темичката,а като направя някоя по-актуална снимка ще я пусна и нея.надявам се да е скоро и да е на минус 4кг.   Hug
Виж целия пост
# 247
desi-r браво мила 4 килограма за един месец е голямо постижение   bouquet продължавай в същия дух.
Gery_Cherry никога не е късно да започнеш  Hug ако започнеш сега до лятото има3 месеца (грубо) по 4 на месец тва са доста кила успех ти желая и добре дошла отново при нас   bouquet
antoshka наистина и за мен това е най-важното - да си личи , и за това не гледам и кантара  Crazy
айде лека вечер на всички   bouquet
Виж целия пост
# 248
jenq20 , аз съм по-скромна с килограмите.Мисля че ако сваля 5кг ще е супер.Макар че и така се харесвам,но... smile3507
Виж целия пост
# 249
Още по-добре че не са много Simple Smile аз съм висока 180 и не ми личат много но ако смъкна едно 6-7 кила още ще е супер  Mr. Green Mr. Green ще ме пращате да ставам манекенка  4470  Joy
Виж целия пост
# 250
Надник, надник ...... newsm03  love001
 Shocked няма виииии.....
Айде някой да се похвали дееее newsm17

после пак ще метна едно око  newsm08 gydi
  bouquet
Виж целия пост
# 251
днес се претеглих най-накрая и се отчитам с минус 2 кила така ставам 77 от първоначални 85  newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 още 7 да махна и ще съм 70 кила на височина 180 ... мисля че ще е супер  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Днес си купих една уникална зелена туника и така хубаво ми седи на талията .. след като съм отслабнала ... направооо ще си налитна  Joy Joy
Виж целия пост
# 252
Здравейте момичета,
честити резултати Heart Eyes
Бихте ли ми казали след 16.00 какво може да се яде?
Плод,зеленчук,кисело мляко??

Много благодаря  bouquet
Виж целия пост
# 253
 HugНе бях влизала скоро и се бях по отчаяла,
но сега като ви чета ми вдъхнахте голям стимул.

Привет на всички новодошли и поздрави на всички
разделили се с някое и друго  килце. Heart Eyes bouquet

Аз за мое огромно съжаление не мога да се изтегля,
защото синчето се докопало до кантара и го счупило.
Този седмица съм имала само едно прегрешение Embarassed
и се надявам ако не съм отслабнала ,то поне да не съм качила.
Дано скоро и аз се включа с нови резултати
  love001  love001  love001

Виж целия пост
# 254
nushi_in само не се отказвай и резултатите няма да закъснеят   bouquet
mamma_mia ми принципно нищо не трябва да се яде ... ако много огладнееш или ти е трудно изяж един грейпфрут или портокал .. някой плод с повече водно съдържание.... или фреш си направи Simple Smile може ябълка, а преди 4 е хубаво да се яде леки храни , немазни , да няма пържено , тестето по-малко .. аз примерно ако ям тестено гледам да е или черен хляб или препечен ... сладко не е хубаво да се яде .. Simple Smile това е общо взето   bouquet успех
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия