Хранене до 4 ч. следобед смъква излишните килограми

  • 34 965
  • 299
# 225
desi-r в сесия съм и съм се разучила... и то по психиатрия  smile3529 а и обикалям хладилника като индианец  hahaha Не съм спряла хляба напълно ... хапвам си по-малко сутрин  Embarassed но сега с тази сесия и тези 5 изпита, които минах ... без ядене трудно се оцелява  Mr. Green ранъта праи борбъта  fight Та така ... от 2 седмици не съм се мерила а и сега съм в пмц и няма да е обективно.
Успех на всички с режима и не се отказвайте ... тук постоянстото е важно   bouquet  ...  newsm26 аааа и да ви кажа определено много ми се засили метаболизма  newsm44
Виж целия пост
# 226
Днес ...... се изложих, взех че ядох.
Уж малко, но си беше направо ядене  Cry Sad Confused
А и ми стана много тежко.
 ooooh!
Изобщо не смятам да се качвам на кантара до вторник вечер-
когато ще стане месец от началото ми.
Много се надявам да успея да затвърдя 5-те килограма които съм
свалила. Но след днешната вечер сигурно не се точно 5 кг., затова
събота и неделя ще наваксвам с гимнастика. Peace
Затова ако не се включвам, за знаете че ще ви наглеждам Shocked
 Mr. Green
лека нощ на всички ви   bouquet
Виж целия пост
# 227
desi-r   май само с тебе сме сериозните тук ... жалко е  защото този режим наистина действа, а хората се блъскат да гладуат с някакви измислени диети  Naughty както и да е да се отчета и аз ->  днес бях на много чайчета с мед и наобед ядох супичка ....  Mr. Green доволна съм от себе си и мисля, че до лятото ще постигна желаните резултати   bouquet
Виж целия пост
# 228
jenq20   ти си моят стимул - Wink
Много се радвам , че остана поне ти да пишеш.
Чудесни са резултатите ти. Вярвам , че ще постигнеш
желаното.
Иначе, аз две вечери ядох. Embarassed Много съжалявам
но вторият път щеше да ми се обиди свекито.
Купиха си нова печка , та беше сготвила и ....нямаше начин.
Затова за един месец май ще съм свалила 4 кг. , но съм убедена
че те са трайно свалени. Peace
Но от днес отново съм с режима.
Още по-хубавото е, че утре мъжът ми заминава командировка,та
няма да има кой да ме дразни и изкушава.  Hug
Айде , сигурно във вторник пак ще дам резултати, вече за 1месец с точност.
  bouquet
Виж целия пост
# 229
 Hug Hug моите 6 килца са траини и то след като и аз бях нарушила режима и то не 1 а цели 2 седмици ... и като се претеглих свалените килца пак са си тук  Peace Но край с прегрешенията твърдо съм с вас вече седмица  Mr. Green
Виж целия пост
# 230
desi-r и jenq20   и аз съм с вас момичета!!! Simple Smile Аз на 12,02 ще направя 1месец и май и аз ще успея точно 4кг да закова.
Много съм доволна от този режим!!! От събота обече  се включих и към 90дневната диета! Дано да има още по-добър резултат, че ляяяяяяяяятооооооооо идва  Laughing пък аз имам много да свалям  Sad
Успех Ви пожелавам !!!
и на всички които също се захванат!!!
Виж целия пост
# 231
Здравейте момичета,аз напълно ви подкрепям тъй като винаги отслабвам по този начин.След като родих децата си доста понапълнях и този режим на хранене най-много ми допада.Естествено не се тъпча като за последно и мога да кажа,че постигам резултати.Успех на всички захванали се с това трудно начинание -да отслабнеш. Blush
Виж целия пост
# 232
January79  това е страхотен резултат за 1 месец и 100% ще са трайни   bouquet
gin4e32 много се радвам да чуя това ... наистина са  ни голям стимул думите ти  Hug
desi-r как вървят при теб нещата има ли напредък ...   newsm78
Аз съм решила да не се тегля до края на месеца и тогава да видя как е хавата при мен
целувки на всички   mrstraetz
Виж целия пост
# 233
Да ви кажа, че и аз така отслабнах 10кг преди 3 години за около 3 месеца, но след това си ги върнах за един месец! Иначе наистина се чувстваш супер лек, но трябва да е за цял живот, а при мен е невъзможно защото единствено вечер се събираме семейството, а през останалото време ям набързо и на крак! Както и да е желая ви успех и постоянство!
Виж целия пост
# 234
neznam az dali moga da izpolzvam tozi metod izglejda obnadejdava6t,no lo6oto e 4e az v momenta sam bremenna.Sega sam 75 kg.a sam v 4 mes.Pritesnqvame 4e dokato stana v osmi-deveti mesec 6te sam slon.Moga li da q izpolzvam i az,za da ne napalneq
Виж целия пост
# 235
Бобче,това че си бременна не е оправдание да се тъпчеш с големи количества до среднощ.Аз напълнях 25 кг по време на бременността и повярвай сега са едни упражнения и диетки ooooh!Моето мнени е да понамалиш количествата на приеманата храна,а включиш повечко разходки,ако тие възможно!Ако можеш да хапвах по-разнообразно меню,защото в този период важно е качеството не количеството на приеманата храна.Но все пак ако ти се хапва гледай да е в по-малки количества!  bouquet
Аз да се похваля,че вече не се издържа-от близо месец гледам да спазвам този режим на хранене,като направих и две диетки с прекъсване и кантарчето отчете днес -3кг.Та след диетата,която в момента правя съм решила,че след5-6ч./максимум/  няма да слагам нищо в стомаха,освен мин.вода PeaceТози метод найстина помага и е по-здравословен от всички диети!просто найстина трябва да стане и начин на живот!Малко дългичко стана BlushУспех на всички!Тук е истината!
Виж целия пост
# 236
bob4eto ще ти кажа какво направи сестра ми докато беше бременна  Hug започна да яде природосъобразно , без пържено , панирано , без хляб и сладко .. само салатки готвенко но без много мазнина , много плодове зеленчуци и риба , естествено и месо ядее но гледаше да е пилешко ... също така тя имаше много движение докато беше бременна , не спря да работи през цялата бременност .. даже предния ден преди да роди беше на работа - е до обяд работеше но си е движение .. та така качи само 8 килограма през бременноста и роди еедно здраво беборанче което  беше - 4 килца  Mr. Green Mr. Green Успех ти желая и дано всичко мине наред с раждането и малкото бонбонче да е добре   bouquet
Виж целия пост
# 237
Привет момичета!От няколко дни чета постовете ви и реших да се присъединя
към вас.Пробвах много диети и вече някакси се уморих от тях.
Отказах цигарите от доста време и качените килограми не мърдат .
От днес се записвам при вас и се надявам да видя стрелките на кантара
все по-по -надолу.
Виж целия пост
# 238
TaVaMiDi добре дошла при нас  welcome
Аз да ви се похваля ...  Mr. Green  преди малко се видях с две мои приятелки , които не ме бяха виждали от около 3 седмици и ми казаха че съм отслабнала  newsm18 newsm44
Виж целия пост
# 239
TaVaMiDi добре дошла
Аз малко се бях по загубила ,но ще ме извините.
Тази седмица бях на гости при нашите.
Нямам нищо за хвалене единствено това,че
след 2 вечери на рожден ден не съм напълняла(а то хапването
беше множко Embarassed Embarassed Embarassed). Оставам си -4кг. за 1 месец.
Успех на всички и много целувки  love001 Hug Hug Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия