Хранене до 4 ч. следобед смъква излишните килограми

  • 34 969
  • 299
# 90
Снощи се провалих....ядох към 19.00 Embarassed Май няма да мога да изпълнавам режима през почивните дни, голяма сръдня пада откъм домашните, че не искам да вечерям с тях Tired
Виж целия пост
# 91
*milenna*  Hug едно прегрешение не е фатално... важното е да не се отказваш. Аз намалих часа до 3 наобед  Mr. Green закуска към 9-10 и обяд към 2-3 и след тва баста  Laughing
Виж целия пост
# 92
Няма да се отказвам Peace Преди прегрешението ядях по 1 път на ден, към 12.00, защото не закусвам по принцип Peace От утре съм стриктна  Praynig Peace
Виж целия пост
# 93
Момичета и аз гладам последното ми хапване да е до към 15ч. Сутринта се премерих ама не бях смъкнала нито грам  Sad , но пък се чувствам добре като цяло.
Малееее ама тоя зелен чай голяма гадост  Sick Хич не мога да го пия. Незнам на вас как ви харесва.
Дано утре поне малко да съм свалила, че имам да свалям над 20 кг.  Sad
 
УСПЕХ на ВСИЧКИ!!!! дано baby_neutral издържим и тази вечер  Laughing
Виж целия пост
# 94
January79 , споко! С постоянство всичко става! Стига да го искаш, ще успееш!  Hug
Виж целия пост
# 95
Момичета и аз гладам последното ми хапване да е до към 15ч. Сутринта се премерих ама не бях смъкнала нито грам  Sad , но пък се чувствам добре като цяло.
Малееее ама тоя зелен чай голяма гадост  Sick Хич не мога да го пия. Незнам на вас как ви харесва.
Дано утре поне малко да съм свалила, че имам да свалям над 20 кг.  Sad
 
УСПЕХ на ВСИЧКИ!!!! дано baby_neutral издържим и тази вечер  Laughing

Що не спрете да се храните в 12 часа Sick,и зеленият чай който помага за отслабване е на таблетки Peace
Успех  bouquet
Виж целия пост
# 96
Защото сме решили да се храним до 16 часа а зеления чай на таблетки е пълен боклук и е абсолютна химия   bouquet
Виж целия пост
# 97
Гледам ,че има и за 15 часа  Crazy
A  що е химия newsm78
Колко  аспартам поемаш на ден Wink
Или не знаете за каква химия става дума Thinking
Успех Peace
Виж целия пост
# 98
January79   Успех и спокойно   мила 

Ако не издържиш първия ден не е страшно важното че си опитала Опитай да си вземеш нещо плод ,дъвка ,ментова бонбона или в краен случай  коричка хляб
Момичета аз вече за 4 дни съм минус 1 кг Давам нататък а и не съм се презорила с обяда Добре се наситих   Но важното  е че чувството за глад се притъпява

за чая  newsm78не знам направи ли по начина който ти описах Аз все още си го пия сладък
Трябва да го промиеш добре и да го сложиш да покипи  още веднъж може и с липтон да опиташ ,също имат и зелен чай а и добави си лимон

А що се отнася за храненето до 12ч  Имаше подобна дието в нета на времето   но аз лично не издържах  ooooh!Смятам че 15ч е по приемливо а и има резултат Hug

Виж целия пост
# 99
Поци много добре знам какво е аспартам и не виждам връзката с темата... защо са ни подсладители и химии.. ти ако си решила, че ще слабееш с химия ... си е твой избора . Тук не става дума за гладуване. Ние се храним нормално , ограничаваме единствено тестеното, сладкото и газираното .. но не е задължително. Ако се храниш балансирано през деня , не се тъпчеш като за последно и не се тровиш с химия и ядеш до 3-4 следобед, ще постигнеш големи успехи с теглото. Аз съм свалила вече 5 килограма с този режим за един месец. Няма гладуване , хапваш си каквото искаш.  Laughing само дето е до определен час. Не знам защо, но усещам нотка на заяждане от твоя страна  Thinking.. но ще се направя, че не съм го забелязала , защото целта на тази част от форума не е да си подхвърляме ненамясто изказвания , а да се опитаме да си помогнем взаимно, всеки да намери своя режим на хранене. Ако на теб не ти харесва този режим , потърси си друг. Извинявам се ако съм разбрала погрешно думите  ти , но така прозвучаха   bouquet
Виж целия пост
# 100
Успех Hug
АЗ ПОДКРЕПЯМ ТЕМАТА ,НО И НЕ И НАЧИНА  bouquet
Белтъчени могат да се приемат и в 24 часа,но Peace
Виж целия пост
# 101
И аз съм прилагала този вид "диета" е нямах такива страхотни резултати, но се чувствах прекрасно и леко вечер. Ядях до 18h и смятам пак да опитам Hug

Момичета вие какви резултати сте постигнали до момента?
Виж целия пост
# 102
Здравейте от един новак!
Приветствам темата и само ще споделя,че моя позната се хранеше до 17 ч и резултат имаше страхотен.Вписвам се и аз в темата и  се присъединявам.Днес ще се опитам да си купя кантар.
Успех на всички!
Виж целия пост
# 103
Здравейте момичета !
Аз, мислех че вече ще съм 100% в групата ви , Но ... Blush Confused Blush

Побърках се от посрещане на гости , то не бяха
кръстници, побратими и др. подобни ,
та не успях да започна плануваното.
Обачеее, днес съм се заинатила, че ако ще цялата рода
и приятели да се изсипят у дома за ядене и пиене,
аз нямааа да се давам повече Naughty Stop Twisted Evil

Преди повече от половин час изядох 1 ябълка и приключих за днес!  Peace
Айде , казвайте кой с колко напредва , с изкушенията как се оправяте?
  bouquet
Виж целия пост
# 104
Аз също приключих с яденето за днес  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия