Хранене до 4 ч. следобед смъква излишните килограми

  • 34 969
  • 299
# 75
А има ли значение в колко си лягаш?

Аз също си лягам късно към 1h, но не знам дали има значение за режима.По принцип не е хубаво да се ляга късно.
January79 , като си много гладна,защо не си направиш една пилешка пържола или някаква риба.Все пак Поци по-горе беше написал,че може да се ядат белтъчини.
Виж целия пост
# 76
Още утре ще отида до Халите jenq20  да си го взема, много ти благодаря   bouquet
Gery_Cherry  страх ме е, че като хапна нещо ще взема да се отпусна и ще опустоша хладилника. Аз май мога да изкарам без нищо повече, отколкото ако малко си взема нещо.... Embarassed после край ...
Виж целия пост
# 77
Вече 4-ти ден спазвам режима. В момента не съм гладна. Практикувам добро наяждане към 15.30 и после съм си сита до другия ден до обед Peace Утре ще докладвам дали имам още минуси Peace Режима определено ми харесва
Виж целия пост
# 78
Geri  Cherry  Сега видях че си от Бг  и   Испания  Hug

Ние сме почти съседки Аз съм от Мароко  Нали знаеш при нас се пие само зелен чай и улучих в точката  Laughing Тук  се прави така   В чайник  определен за чай  се слага 1 ч лъжичка за малък и 1 супена за голям чайник   залива се с мъничко  кипена вода   да предстои 5 мин След това се промива така да се каже излива се тази вода и се долива с прекипена вода   и се прибавя захар на вкус   и нана  или както му казват мента май   но пожелание  Аз не слагам  След това се слага да котлона до кипване и се сваля поднася се Да ви е сладко

Момичета аз не слагам подсладител  newsm78Сигурно за това май няма много ефект
Утре ще опитам по несладко Дано да успеем да посвалим от големите лишни  Praynig

На всички приятен утрешен ден А междудругото и аз съм от тези дето спят към 1ч  но  Peace
Виж целия пост
# 79
Май повечето тук сме си тип совички и си седим до късно по нощите  ku-ku Много се радвам като гледам колко хора са започнали режима и той дава резултати  smile3521 Успех момичета ... и с упоритост и воля след 2-3 месеца да станем знойни фиданки  smile3508
Виж целия пост
# 80
Красавици    извинявайте но за няколко дни ще си скрия  модема защото децата имат изпити тази сдмица Ноооооо с вас съм вече днес ми беше по леко  Blush
Отчитам се веднага при първа възможност
Успех  newsm10
Виж целия пост
# 81
Една приятелка отслабна много и то в рамките на 2 -3 месеца с едно 15 килограма. Бях много изненадана като я видях в този вид и я попитах как е успяла да свали толкова много. А тя ми отговори, че просто е спряла да яде след 4 часа следобед  Shocked newsm78. Аз направо се втрещих.. След още малко време друга моя позната ми каза, че е на същия режим вече месец и е свалила 6 килограма  Shocked.. Момичета вие чували ли сте за този режим на ядене? .. аз го започнах от 3 дена и да ви кажа много лек си чуствам корема ..  направо съм изненадана. Ще се радвам ако споделите мнение   bouquet

Мда. Зависи какво и как ядеш преди уречения час. Ей ме на, след пътуване в Хамериканско- макар че не вечерях нищо този период (заради часовата разлика ми се приспиваше в 5-6 следобед), хамериканските гигантски порции (закуска и обяд) веднага се отчетоха на кантара....фъъър нагоре.  Sick
Виж целия пост
# 82
ммда и аз съм чувала че у американците бая се напълнява. Братовчедка ми отиде там да работи и за 3 месеца качи 20 килограма  #Crazy newsm78 #Crazy
Виж целия пост
# 83
О,да така е...аз като дойдох преди 5 години и за 2 месеца и половина ка4их 15 кг...не разбрах даже как стана...изведнъж станах лелка..и от тогава..диети,спорт,нагоре,надолу...имам още 5 да сваля до изходната позиция, в която пристигнах,а след това още 5 до "Младежкото"тегло-ме4та...
Виж целия пост
# 84
Pinkito а ти с какъв спорт или диета смъкваш.. от кое си най-доволна ?
Виж целия пост
# 85
Добър ден момичета  bouquet
Минавам да се похваля с още -0.400гр Party
Виж целия пост
# 86
 Hug smile3501 бравоо *milenna*
Виж целия пост
# 87
Еййй колко минусиии:)
Браво.
Аз се меря само в петък, не знам дали съм отслабнала, но пък се чувствам доста добре.
Виж целия пост
# 88
в америката много се пълнее, сигурно е не само от големите порции, а и от вида на храната - полуфабрикати, пици и т.н.
Виж целия пост
# 89
момичетаа още 400 грама надолу съм днес  smile3508 сега си пиивам кафенце.. и след малко ще мисля какво да си направя за обяд  Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия