Хранене до 4 ч. следобед смъква излишните килограми

  • 34 969
  • 299
# 60
Здравейте момичета!
И аз мисля да се включа кам вашата групичка!!!
Стискам палци наистина да има ефект! Аз съм от тези, които са опитвали всичко за да отслабнат, но ...... уви не Sad
 baby_neutral дано това ми помогне!!!

ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА НА ВСИЧКИ!!!!
Виж целия пост
# 61
Момичета вече ми е втори ден и дано утре да има резултатат сутринта на кантарчето

А това  за главоболието  Помощничке на дядо Мраз нали мога да те наричам така  Hug

какви въглехидрати имаш предвид че аз като ви четох вече си глътнах знанията Днес пак  имах главоболие но не издържах и към 18 си хапнах няколко корички  хлебец защото чая ми  се преобърна на котлона Абе май не ми върви много Малко ми е криво но дано да издържа с вас  Hug
Виж целия пост
# 62
 newsm51 добре дошли и на двете ви Стискам ви палци да успеете с режимчето  Hug
Виж целия пост
# 63
Днес сутринта бях още 0.200 гр надолу след вчерашните дюнер, сандвич, кроасан и Корни #Crazy
Виж целия пост
# 64
добро утро на всичкиии  kaffeetrmker_2
*milenna* страхотни резултати докладваш за няколко дни  Hug
Виж целия пост
# 65
Здравейте на всички! Hug
Браво *milenna*.
jenq20 много добри са твоите резултати. Simple Smile
И аз мисля че съм отслабнала.Така се чувствам.Аз май ще си продължавам с този режим.
Виж целия пост
# 66
Дано продължават така да падат грамчетата, и то с ядене Whistling
Виж целия пост
# 67
Надявам се да смъкна килограми , защото мисля , че тези 2 са течности ... имам склонност да задържам течности  Rolling Eyes Но съм твърдо решена да го спазвам и да го направя свой ритъм на живот. smile3508 Другата седмица смятам да си взема карта за фитнес  newsm39 и окончателно да им видя сметката на тези 13-14 килца  fight
Виж целия пост
# 68
Добър ден момичета   bouquet
И аз да се включа през деня  При нас е 15ч15  и тъкмо приключих с обяда  Blush


Приготвила съм си чайчето защото излизам и като се върна да е готово  Laughing
И аз съм с зелен чай  Четох че действа като стимулатор на обмяната на веществата  а и е диуретик
За задържането на вода и аз страдам от същия проблем понякога но зелен чай или кисело мляко ми е полезно да се избавят малко течности
 Днес сутринта  показва Минус   половин кило    за два дни днес ми е третия  Wink

Успехи на всички   bouquetДо утре   bouquet
Виж целия пост
# 69
Здравейте и от мен за днес!   bouquetОще не съм се мерила, т.к. ми е първи ден. Вече почна да ми стърже ама се наливам с вода. Не разбрах за чая от онзи прословут китайски зелен чай ли пиете и с колко мед? А може ли с подсладител? Thinking
Ох, дано baby_neutral да издържа щото малките само щъкат и все искат нещо да ядат   chef
А как успяхте да си качите лентичката с килограмите, аз не успях  Sad , а имам много ама много да свалям Sad

До утре! Simple Smile
Виж целия пост
# 70
svear , знам че зеления чай не се слага веднага във врялата вода,а е хубаво малко да поизстине.Някъде бях чела това.
January79 , не знам за кой чай говориш,но мисля че зеления чай се пие без захар,мед и други подсладители.За това обаче не съм много сигурна. Whistling

Аз вече се издъних като пих газирано  Embarassed Rolling Eyes
Виж целия пост
# 71
Да и аз пия зеления чай без подсладители или мед само с лимонче вътре. А всички останали чайчета си слагам една чаена лъжичка мед Simple Smile
Виж целия пост
# 72
А има ли значение в колко си лягаш? Аз си лягам след 1 часа и 4 следобед ми е малко раничко.  newsm78 Ставам 9-9.30
Виж целия пост
# 73
 baby_neutral моля ви ми кажете от къде го купувате този зелен чай защото направо умирам вече от глад!  Sad #Crazyот глад полудявам
Виж целия пост
# 74
DaniMax аз също си лягам късно към 1 и първата седмица направо осверипявах , но сега свикнах
January79 зеления чай си го купих от халите - на първия етаж има аптека (продават мн билки в нея) и стува 5 и нещо , но е много пакетчета и стига за 2-3 месеца
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия