Хранене до 4 ч. следобед смъква излишните килограми

  • 34 973
  • 299
# 150
*milenna*  съгласна сам с теб... нали ние се убедихме че има ефект , а пък който е против просто да не влиза тук  Crazy аз съм още 500гр минус  Hug
Виж целия пост
# 151
*milenna*  съгласна сам с теб... нали ние се убедихме че има ефект , а пък който е против просто да не влиза тук  Crazy аз съм още 500гр минус  Hug
за момента нямам още минуси, но има време Peace Решила съм да изчакам да направя 1 месец на този режим и в зависимост от постигнатите резултати ще реша дали да продължа или не Peace
Браво на теб, честити минуси  bouquet
Виж целия пост
# 152
С всички ръце съм за този начин на хранене.Аз така свалих 10 кг(преди да забременея)-толкова ми бяха излишните-нито ги върнах,нито увиснах и странното е че гърдите ми не помраднаха,а останаха все едно съм 10+.изключих обаче сладкото ,газираното и белия хляб-само бонус ядях.като забременях качих 25кг-мои т.е. без бебе,води и плаценти-чиста сланина.сега ми остават 7кг.18-кг.свалих за 9 месеца,като този път даже не го спазвах стриктно-понякога ми се случва да вечерям и т.н. но са ми много трудни тея последни кила,защото става бавно и гледам тук за някаква диета на Пиер Дюпон,но незнам дали ще се занимавам с глупости или ще си карам по изпитания,макар и бавен метод.който желае мога да пусна снимки за доказателствен м-л,като пояснявам,че съм висока 1.58 и за мен гореупоменатите кила са фрапантни.
Виж целия пост
# 153
antoshka браво много си свалила. а колко време беше на този режим и свалии 10 килограма newsm78
Виж целия пост
# 154
Привет момичета   bouquet
Аз бях малко с извинени но да се отчета  за една седмица в петък сутринта бях почти минус 2 но така вече в понеделник  бяха твърдо  минус 2 Оставям ви до петък сутринта ,когат още станат точно  2 седмици и се отчитам  Embarassed

Браво за свалените минусчета    момичета   bouquet Hug

След първата седмица е по лесно   И сега се опитвам да премахна и вечерния чай след 16ч Peace
Виж целия пост
# 155
Здравейте !Аз вчера направих точно 1 седмица с този режим.
Обаче - в понеделник вечер хапнах малко торта и половин кебапче,
защото раздаваха за "бог да  прости".
Снощи пък мъжът ми ме изкуши (да не кажа по груба дума)
с малко шоколад . И понеже вече хапнах нещо , схрусках
и препечена филия с малко кашкавал(растителен). Blush Cry Blush
НО ,  въпреки това днес сутринта кантарът ми показа:

- 2 кг.
Много съм доволна. Най -сериозно ви казвам , че този режим
изобщо не е труден за спазване.Дано има ефект и в бъдеще.
antoshka   дай да видим някоя снимка , това на всички ни
ще бъде още по-голям стимул.
Ако искаш може и на лични да ни ги пуснеш.

*milenna*   мисля, че нетрябва да се отчайваш.
Ако през деня хапваш нещо сладичко, и ако сега го спреш,
мисля , че пак ще имаш желаните резултати. Peace

Айде, до скоро и успех на всички!
  bouquet
Виж целия пост
# 156
antoshka, браво на теб Peace Доста си свалила Peace Ще ни бъдеш голям стимул Hug
Сладкото не мога нещо да го спра Embarassed или нямам воля да го спра Embarassed поне за сега.
Ще изчакам така на този режим до тогава до когато се появят зеленчуците на нормални цени и ще направя 20 дена на месо и зеленчук Peace Дава добри и бързи резултати, а после ще се върна на този режим за задържане. Такива са плановете за сега. Peace Дано поне ако не свалям, то поне да не качвам, че и това е важно Peace
Виж целия пост
# 157
desi-r svear   браво на вас   bouquet Hug проължавайте в този дух..а з малко тези дни съм се отпуснала и хапам сладко ама за голяма изненада вчера като се претеглих видях, че сваленото до сега не е мръднало  newsm68 от днес пак започвам стриктно ...до 4 Simple Smile
Виж целия пост
# 158
Момичета какво е едно ваше примерно меню newsm78 Аз си ям като когато не съм на диета Embarassed Демек всичко Embarassed Но до 4 ч. Само вчера съгреших и ядох в 7, защото имаше много хубава мусака Embarassed не можах да се сдържа
Виж целия пост
# 159
Здравейте и от мен,
започнах го този режим от еднаседмица, без да знам за темата тук  Simple Smile
Но при мен има много за сваляне-към 15 кг. и съм решила да не се тегля.
Имам два въпроса - първият ми е може ли към 18,00 ч. да се изяде напр. малко сирене или кис. мляко, яйце? Защото от глад получавам главоболие  Confused
И втория ми въпрос - как сядате вечер на масата, или не сядате .... Принципно това е времето, в което сядаме заедно със съпруга и ми и детето на масата, да се видим да вечеряме и ми е много трудно така, те се хранят пък аз гледам  Rolling Eyes
Затова аз си нарязвам малсо сирене и малко маслини и така карам...
Успех на всички, дано да се получи нещо  Hug
Виж целия пост
# 160
И втория ми въпрос - как сядате вечер на масата, или не сядате .... Принципно това е времето, в което сядаме заедно със съпруга и ми и детето на масата, да се видим да вечеряме и ми е много трудно така, те се хранят пък аз гледам  Rolling Eyes
Затова аз си нарязвам малсо сирене и малко маслини и така карам...
Успех на всички, дано да се получи нещо  Hug
Аз например изобщо не сядам на масата Whistling Има сръдни, но пък какво да се прави, красотата иска жертви
Виж целия пост
# 161
Аз понякога сядам на масата , друг път не.
Зависи от  дъщеря ми - понякога настоява и аз
да съм на масата.
Както вече ви казах, за мое най-голямо учудване
се справям изключително лесно с това да не ям.
Миналата седмица например, готвих почти всеки ден
и пак не се поддадох на изкушенето.  Naughty
За сметка на това моят мъж ми се смее сутрин - защото
веднъж на закуска ядох кюфте и пържени картофи  Laughing( вечерта бях
приготвила това за вечеря и не ги опитах). Grinning
Изобщо пада голям смях у дома . Понякога нощно време се будя , за да
завия детето , а мъж ми веднага ме пита " гладна ли си , отиди си хапни сега
вече е другият ден " Laughing Аз обаче , НЕ - твърдо си чакам сутринта. Mr. Green
Айде , чао че все още съм на работа и е време да подредя малко документите в
офиса, за да няма ядосани шефове . #2gunfire
  bouquet
Виж целия пост
# 162
Здравейте!Миналата година с подобен режим за 4 месеца свалих 12 кг , но се опитвах да се придържам към разделното хранене .Обядвах към 12 ч и вечерях към 17 ч .Между храненията хапвах плодове .След 17 ч си правех зелена или зелева салата, също и други леки салати-домати краставици .Засега задържам килограмите ,но ми се иска да сваля още няколко килограма. Ще следя с интерес темата.
Виж целия пост
# 163
Браво момичета супер сте ... аз да и се оплача... днес ядох след 4 часа ...е беше сирене на пещ ама все пак беше ядене... нещо съм се отпуснала... за сега свалените 6 килца не са мръднали , но трябва малко самоконтрол.  ooooh! Embarassed
А моя малак племенник утре става на де годики ....малката мишка на леля  moresmile newsm38
Виж целия пост
# 164
Здравейте и от мен,
започнах го този режим от еднаседмица, без да знам за темата тук  Simple Smile
Но при мен има много за сваляне-към 15 кг. и съм решила да не се тегля.
Имам два въпроса - първият ми е може ли към 18,00 ч. да се изяде напр. малко сирене или кис. мляко, яйце? Защото от глад получавам главоболие  Confused
И втория ми въпрос - как сядате вечер на масата, или не сядате .... Принципно това е времето, в което сядаме заедно със съпруга и ми и детето на масата, да се видим да вечеряме и ми е много трудно така, те се хранят пък аз гледам  Rolling Eyes
Затова аз си нарязвам малсо сирене и малко маслини и така карам...
Успех на всички, дано да се получи нещо  Hug

Белтъчини може да си хапнеш в 18 часа-сирене,млако ,месо
Но за млечните е много относително,пиши на лични  Peace
Че при тях е трудна комбината  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия