Хранене до 4 ч. следобед смъква излишните килограми

  • 34 973
  • 299
# 165
Поци ,при мен е ефекта е минимален ако вечер включа белтъчини(сирене месо мляко) .Иначе изварата е чудесна. Може би вечер със салатката малко извара.....
Виж целия пост
# 166
Май трябва да спра тестените яденета и може да имам по-голям ефект Tired Обаче какво тогава ще ме държи сита толкова дълго време Thinking
Виж целия пост
# 167
Понякога нощно време се будя , за да
завия детето , а мъж ми веднага ме пита " гладна ли си , отиди си хапни сега
вече е другият ден " Laughing Аз обаче , НЕ - твърдо си чакам сутринта. Mr. Green
hahaha Много се смях на това...
Аз снощи измених малко на диетата, ама готвих свинско със зеле и не бях яла цял ден  EmbarassedНо поне ядох малко  Mr. Green
Виж целия пост
# 168
За себе си научих че е много важна комбинацията между различните храни и определено включваш много плодове ,зеленчуци ,извара ,пилешко,риба ,телешко и пълнозърнест хляб в различни комбинации .Разбрах също че лишаването от оmределен вид храна за определен период от време води до плачевни резултати при включването й в менюто дори и в минимални количества.
Виж целия пост
# 169
Здравейте и от мен,
започнах го този режим от еднаседмица, без да знам за темата тук  Simple Smile
Но при мен има много за сваляне-към 15 кг. и съм решила да не се тегля.
Имам два въпроса - първият ми е може ли към 18,00 ч. да се изяде напр. малко сирене или кис. мляко, яйце? Защото от глад получавам главоболие  Confused
И втория ми въпрос - как сядате вечер на масата, или не сядате .... Принципно това е времето, в което сядаме заедно със съпруга и ми и детето на масата, да се видим да вечеряме и ми е много трудно така, те се хранят пък аз гледам  Rolling Eyes
Затова аз си нарязвам малсо сирене и малко маслини и така карам...
Успех на всички, дано да се получи нещо  Hug

Белтъчини може да си хапнеш в 18 часа-сирене,млако ,месо
Но за млечните е много относително,пиши на лични  Peace
Че при тях е трудна комбината  bouquet
Поци УстатА не се разрешава ядене след 4 часа  smile3513 ignore2
Виж целия пост
# 170

Хубаво е ,че рано измествате последното хранене,но не е добре то да е 1 през целият ден  bouquet
Успех  bouquet
Виж целия пост
# 171
Здравейте момичета  smile3525 Аз се завърнах.През последната седмица имах много емоции и се чувствам поотслабнала.  newsm03.
Вече започнах по-сериозен хранителен....нещо не ми идва думата,да кажем.....живот  newsm62
Та...имам сутрин 30мин бързо ходене пеша и следобед също.Закусвам преди да изляза.Гледам да не ям хляб.ОБАЧЕ си хапвам след 16h меса.Не знам дали съм отслабнала-ще се премеря тези дни като мине една седмица.Само днес мн се изложих,ама няма да коментирам. Embarassed
*milenna* , искам да ти кажа че с това твое ядене един път наден,правиш много лошо.Аз също излизам рано от нас (закъсвам към 7),но закъсвам.Ако искаш на личния ще ти обясня на по-прост език какво се случва,ако се яде един път наден. no Недей да правиш така  newsm17 И не само ти,а всички които се тъпчат само един път дневно.
Виж целия пост
# 172
УстатА смей се ти, смей се . А питате ли ме как издържма
на тези поканящи изкушения  Grinning Laughing Joy hahaha

Аз през деня ям 3-4 пъти  включително и хляб. И не се тъпча
а си ям както преди да почна този режим.
Дори сега ям по-мало сладки неща, защото аз обикновено
вечерно време си похапвах такива изкушения.
  bouquet
Виж целия пост
# 173
момичета много съм доволна от режима.  Hug вече месец съм на него и се чуствам прекрасно .. ям значително по-малко .. просто си убоздах апетита smile3508 .. отслабнах с 5 килограма  newsm44 и съм твъдо убедена да продължа така   bouquet
Виж целия пост
# 174
Здравеите мацк.много ме заребихте с този режим newsm78,и аз минавам на него дано сваля някое килце Embarassed.По4вам 75 искам да стана 55.Аз исакм едновремено с този режим и да пазя режима за 90 дни.мисле 4е тои е леки4ак и се хапва наи важното дано има ефект Praynig.от понеделник се вклу4вам Peace
Виж целия пост
# 175
ROZI24 добре дошла мила  welcome
Виж целия пост
# 176
jenq20, кажи едно твое примерно меню за деня Praynig
Виж целия пост
# 177
Здравейте момичета,

Искам да попитам алкохол (бира, червено вино) някой от вас позволява ли си?
Виж целия пост
# 178
да следя Laughing
Виж целия пост
# 179
*milenna* примерно днес на закуска ядох овесени ядки - като в купичката сложих още смлени бадеми, орехи , лешници , ленено семе и сусам и си направих един сок от пресно изцедени две портокалчета  coolcool
След около час пих кафе с мляко , защото не трябва да се смесва пресно изцедения сок с кафе - така се губят витамините от сока
На обед ядох задушен праз с пилешко месо и една филиика препечен хляб ... към 4 часа хапнах малко сушени смокини .. действат ми страшно добре на корема .  Laughing
 Случва се вместо овесени ядки да закусвам сухарчета със сирене и маслинки .. различно , но като цяло гледам когато ям винаги да имам салата с яденето , избягввам алкохола , за този изминал месец само 1 път си позволих бира ... ако пия алкохол то е само вино. сладкото също го избягвам , но си признавам,че понякога си позволявам. Стратегията ми е да не пия газирано, алкохол , Тестено ако ям е сухари или препечена филиика . Наблягам на салатите , пресно изцедените сокове и млечните продукти  newsm74
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия