Хранене до 4 ч. следобед смъква излишните килограми

  • 34 966
  • 299
# 255
момичета включвам се и аз. моят проблем е че започвам да качвам кила след като родя  Shocked досега с двете ми бременности свалях между 5 и 7 кила и после додавах по около 4-5 до края на бременността. резултата беше една финна и стройна мама, ама след раждането какво става незнам...така ми се яде и си похапвам, а и не се движа все зимни бебета.....та почвам от утре и ще докладвам всяка седмица - целта ми е 10 кила да сваля.
Виж целия пост
# 256
Anaise добре дошлаа при нас   bouquet welcome smile3501
Виж целия пост
# 257
jenq20 мерси Simple Smile гледам че снимка с танци си сложила. остават ми 4 месеца до отпадане на забраната ми да танцувам - та като почна пак се надявам бързо да се стопят килцата Simple Smile
днес за мой ужас ядох прясно мляко с козунак - ама нали след 4 няма да ям та да видим
Виж целия пост
# 258
Anaise ти с какви танци се занимаваш ... професионално или просто за удоволствие .. и аз отдаван се каня но сама не ми се ходи а и не съм намерила подходящо място  Thinking
Виж целия пост
# 259
спортни танци - ходя за кеф с мъжа ми ама от доста време 10-ина години
1 минута английски валс е все едно 30 минути търчане. много е натоварващо и заради секциото си кротувам в къщи
Виж целия пост
# 260
това е чудесно ... много красиви танци са  Two Hearts Когато бях малка - 1-ви клас родителите ми ме бяха записали на спортни танци и бая танцувах ... много сладка съм била като се гледам по снимки  Flushed
Виж целия пост
# 261
хайде 4 часа стана край с яденето не че днес ядох много де Simple Smile
Виж целия пост
# 262
Аз съм много щастлива.Два дни и -1кг .Като се има на предвид че снощи като бях на кафе бих айскола,ама забравих че не трябва и като я поръчах какво да правя newsm03.Днес си хапнах горе долу добре.Снощи си взех малко зеле - без нищо само си късах от зелката,предния ден по същия начин  smile3505.

 smile3525Успех на всички през идващата вечер  smile3525
Виж целия пост
# 263
Gery_Cherry това е чудесно  Hug за 2 дена 1 килограм е супер  Mr. Green
Виж целия пост
# 264
jenq20 , на теб как ти вървят изпитите ? Wink Справяш ли се с килограмите и с учението?
Виж целия пост
# 265
ооо аз ги приключих изпитите ... голям зор беше .. особенно с психиатрията но успях  smile3529
и докато се мъчех с тях успях да сваля и 2 килограма  newsm56  Mr. Green Честно казано не знам как стана този номер защото покрай сесията не обръщах много внимание на режима ... случваше се да ям и в 5 и 6 и в 7  Embarassed но май напрежението си каза думата и не само не качих но и отслабнах..  Много съм доволна и щастието щеше да е пълно ако не ме беше хванал грипа  smile3515
Виж целия пост
# 266
Момичета, записвам се към режима, докато реша в близките дни дали и ако 'да' - коя диета да захвана, че днес съвсем се обърках от четене и информиране. Преди години действах по разделно хранене и бях много доволна, там също един от принципите беше да не се похапва след 17 часа. Заинтригува ме и Дюканския режим, само лошото е че не съм особено-голяма любителка нито на месата, нито на рибата, за разлика от млечните продукти. И лунната и японската и ябълковата и млечната ми хванаха окото, но освен че се панирах, нищо не постигнах.
Като начало на края на деня, тъй като вече е минало 5 часа, започвам с едно диуретично чайче с лимон. При крайна необходимост ще намеся едно яйце или кисело мляко (белтъчините стимулират горенето на килограмите според Дюканския режим), докато заспя.
Трябва ми нещо семпло, което да не ме натоварва допълнително в ежедневието, че да трябва да готвя по 3 менюта на ден - за детето, за мъжа и за мен. Ще минавам да се отчитам и давам кураж на останалите. Стартирам! Simple Smile
Виж целия пост
# 267
Фанита   Hug , добре дошла.Аз също четох какво ли не,с каква ли не диета исках да се занимавам,но....реших да ям разделно и да не хапвам след 16ч.Между другото в последно време това разделно съм го зарязала яко. Embarassed Joy
Виж целия пост
# 268
аз пък реших да спра месото и прясното мляко. ще спра и сладкото и всякакви тестени неща освен пълнозърнест хляб. така в комбинация с неяденето след 4-5 часа мисля че ще има ефект.
jenq20 медицина ли учиш?
Виж целия пост
# 269
абе момичета сега ви разгледах малко каквото сте дали като инфо, ами то вие сте по на 20 години..............за какво отслабване говорите  newsm78 аз на 20 години бях 50 кила а съм 173 висока. ми то тогава не се спирах в къщи, как да кача нещо. сег ас 2-те деца все в къщи и без движение остава само някаква диета.....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия