Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Как се стерилизира помпата за кърма в родилния дом?
Какво да правя, ако бебето суче дълго и не иска да се отдели от гърдата?
Какво се случва с кървенето след цезарово сечение?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Как се стерилизира помпата за кърма в родилния дом?
-
Какво да правя, ако бебето суче дълго и не иска да се отдели от гърдата?
-
Какво се случва с кървенето след цезарово сечение?
-
Как се стерилизират продуктите на Playtex?
-
Какво оборудване е препоръчително за багажа за болница и какви са препоръките?

Аз все повече почвам да мисля за раждането, че то до 29.01 не останало
И в тази връзка ми изкочиха два въпроса, които може да ви се сторят глупави, но аз си ги задавам и нещо не откривам отговори...1. В болницата как се стерилизира помпата за кърма? Нали след всяко ползване трябва да се стерилизира? 2. Понеже ще раждам секцио ме интересува въпроса с кървенето след това - веднага ли почва като при норманото раждане или не? Ще съм много благодарна на всеки отговор.
) с татито и двете баби. Какъв маршрут съм му приготвила на милотот, свят да му се завие - искам да отидем до Бялата къща в Хаджи Димитър, в ДЖЪМБО на бул.България и в една голяма борса в Люлин 8.
А ние живеем в Младост 1а.

Оказва се обаче ,че за някои е доста актуална --- 

да ви е жива и здрава!



. Само някои дреболии имам да си купя и багажът ми е готов. Утре сигурно след курса ще отида да си взема, че днес като се прибирах повечето магазини не работеха (още беше рано).
.
). Иначе като ставах до тоалетна си слагах по една превръзка от лигнин (от 2 листа, нагъната колкото обикновена превръзка), а когато слизах до кафето си обувах гащи и си слагах нощни дамски превръзки. В първите дни кървях доста, но после не е така, така че не прекалявай с дебелите превръзки лигнин.
. Всичко останало ми бледнее.