Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са процедурите за записване на деца в първи клас в училищата в София?
Какви са предимствата на децата, живеещи в района, при записване в училище?
Кои са някои от училищата, в които децата се записват в София?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са процедурите за записване на деца в първи клас в училищата в София?
За да запишете дете в първи клас в училищата в София, трябва да подадете заявление. Някои училища имат две дати за записване - една за деца с предимство и друга за попълване на останалите свободни места. Децата от района обикновено имат предимство при приема. За записване е необходимо копие от акта за раждане на детето. Процесът на кандидатстване започва през януари и продължава до април, като конкретните дати варират в зависимост от училището.
-
Какви са предимствата на децата, живеещи в района, при записване в училище?
-
Кои са някои от училищата, в които децата се записват в София?
-
Какви са някои от критериите за прием в първи клас?
-
Какви са някои от изискванията за записване в училище в София?

Тантура замина за две седмици на село/море при баба ми и се върна дунда
Не, че не беше започнала от преди това, де, ама май е рано за дрехи за есента. Вчера много й харесах една пола за кръщенето на Емма и ако й става и за първия учебен ден, ще е чудесно.
те са 3 деца
Май е пълен с някакви неща вече. Има един хубав кадифен костюм - пола със сако. /снимката на Орхидея не ми се отвори
/
Успя да закачи още цветни моливи и химикал. Та си напълни несесера. Питаше дали има фулмастери на Уинкс, но не я огря. Сега казва "мамо остава само да му купиш няколко химикалки на Уинкс и една гумичка" 