Засмяна НОРВЕЖКАТА дружина посрещна Новата година! - Norge 18

  • 16 943
  • 298
# 120
Не ми е за парите, писна ми да се разправям всеки път какво искам АЗ. И да получавам това, което искат те. И днес не ме постригаха така, както искам, ама знам че по добре само в Бг Laughing
Виж целия пост
# 121
Роси,чакай да ти разкажа..Значи идва сестра ми на гости 2002,като дойде и като я видях..  Shocked Flutterтака добре я бяха направили в Бг,подстригана и боядисана, иде6е ми да потъна в земята от срам,уж съм в Норвегия,а тя дойде много по -модерна и "направена".Веднага и на часа ме изкритикува,при нея няма 6,5 Naughty Embarassed
Каза,"Утре те водя на фризьор",викам."Ааа,не искам".Тя :"Не ставай проста,отиваме."
И така,измъкна ме насила от нас и ме води на фризьор,Никита хем Rolling Eyes
И обяснявам аз как искам,фризьорката кима,разбрала мЪ вече Mr. Green Twisted Evil
След което мЪ офъка кат овца,исках да ревна в салона,и сестра ми както не вярва6е,каза:
(а тя живее в малък забутан град,по -малък и от Добрич)."Тези ва6те фризьoрки не могат да се опрат на малкия пръст на една проста фризьoрка от провинцията".Rезултатът бе6е плачевен Sad Mr. Green #Cussing out
Та,сега  ми вярва като и кажа,и на мен не винаги ми е заради парите... Crossing Arms
Но виж,за боядисването са добри PeaceПоследния път ,доста отдавна е то ,ми взе 1600,но ме направи като Рейчъл от "Приятели" Joy Joy Joy,цвета,изправянето,абе бях друг човек,ама много скъпо,бе ooooh!
Виж целия пост
# 122
Същата работа Laughing И сега обясних какво искам, показах й за да съм сигурна, че е разбрала Joy Да, разбрала била и накрая ooooh! Ама това е най доброто дотук, така че........А иначе съм с къса коса и боядисването е лесно Grinning
Виж целия пост
# 123
Аз един единствен път бях доволна,тогава взех,че си купих едно списание,тряснах го на масата и казвам :ей така.. Joy,тогава разбра,къде 6те иде Mr. Green Twisted Evil,после и  грим ми сложиха,като бонус,той салона бил  такъв  Rolling EyesJoy Joy.Та като се прибирам мА гледаха като извънземна,бая ма бе6е наплескала тази норвежанка Blush Crazy Joy

Успех утре . Wink Laughing
Виж целия пост
# 124
Ти пък, аз ходих със снимка цели 2 пъти Laughing Ама........
Виж целия пост
# 125
Lykke til! Laughing
Няма оправия с тях...,ние българите не сме били в Европа уж,ама някои други и те имат да влизат там. Wink

Приятна вечер на всички  bouquet
Виж целия пост
# 126
Леле, норче ... и аз реших да си подаря нова прическа за Коледа в Ушлу и за 300 крони госпожата се суетя покрай мен точно 40 минути и накрая беше намалила дължината доста по-малко, отколкото трябваше.
Аз й казвам да реже смело 4-5 пръста, тя кръцна 1-2 и готова.
Поне ме изсуши прилично и не ме пусна навън с мокра коса.
Иначе уж беше разбрала ...
Виж целия пост
# 127
Славе,ами така е. Crossing ArmsАз имам и други случки ...в салон за "красота" например,така ме окепазиха,ходих в рани един месец. #Cussing out
Има и добри попадения,например детето много добре го подстригват. PeaceАма по принцип БГ фризьорките са класа над тях,да не кажа 2 класи.
Не съм черногледа,кой няма да признае хубавото,ама уви,не ги умеят някои работи мнорежците. Thinking
Но за боядисване,така ми е омръзнало,че съм ре6ила да ходя в салон ,като мога да си го позволя,там няма големи изцепки,ако не стане,те правят наново. Joy
Ади, стига съм нищила фризьорите,ами да отивам да готвя аз. Mr. Green

Виж целия пост
# 128
Виждам разнищвате темата за фризьори. Та да разкажа и аз. Малко след коледа решавам и отивам в един хубав салон в Бургас. Боядисване с постригване и изправяне . Фризьора е добър мъжа ми се пострига там миналиа път  и остана много доволен. Аз с усмивка сядам и се започва боядисва ме. като ми измиха косата и като се видях   ужас  аз исках да ми направят косата един цвят а то  такава разлика стана между корените и дължината .както и да е постригаха ме и  представете си понеже часът беше след 7 и трябваше да затварят нямаше време да ми изправи косата и  накрая трябваше да платя почти като при норвежки фризьор.  Но аз съм си виновна първо трябваше да питам колко ще ми струва.Все си мисля, че ме излъгаха. То така ни беше тръгнало от самото начало като ни чуят да си говорим на чужд език и цените  двойни. Та май не само в норге  има фризьори под критика .



Виж целия пост
# 129
Yuliadm  можеш да кандидатстваш за събиране на семейства ако ти и приятелят ти , който има разрешение за престой в норге, сте живеели заедно мин. 2 години на семейни начала.
Или идваш тук за 6 месеца и през това време си намираш работа .
Виж целия пост
# 130
Д си кажа и аз мнението за нашите фризьори тук в ,Тромсо за нищо не стават!Аз винаги се правя на красива ,като се прибера в България! Определено родните са на много по -високо ниво Peace !
Виж целия пост
# 131
rkb, много благодаря за линка! чудесен е!

Страшни истории за фризьорите в Норге разказвате...
Някой спомена и за случка от салона за красота... Я кажете щом са толкова зле с подстригването как са с колата маска? Знаят ли какво животно е това и също ли е така баснословно скъпа услугата? Wink))
Виж целия пост
# 132
Ами аз на кола маска не се подлагам нито тук,нито в БГ,и безплатна да е  StopWink
 Не знам колко е ,но забрави за такива "удоволствия",ако сте на една заплата.Тук услугите са солени.
Вземи си епилатор. Peace

А за фризьорите,и в Бг може да не извади човек късмет,и там веднъж ми изгориха главата,ама не е така масово да не разбират от занаята, като тук.Ако само аз съм патила,да кажем проблема е в мен,ама ето чувам и други... Thinking
Виж целия пост
# 133
mishelle, тук всички цени са баснословни Joy За знаене знаят за кола маската Laughing Не съм опитвала и нямам намерение да го правя. Има достатъчно средства, които можеш да си използваш сама в къщи
Виж целия пост
# 134
mishelle  не знам за колата маска , но за епилация с лазер вземат към 3000кр за двата крака. Една приятелка на скоро си прави тази процедура. Добре, че на мен не ми се налага да ходия на козметик за това иначе да бях се разорила....
Всичко в сверата на услугите е доста скъпо тук, а както четеш гаранция за качество няма .... Е сигурно се намират и добри фризьори и козметици. Аз лично издирвам такива.   Laughing
Една моя позната скоро ми разказа как за някакви си кичури и посригване в осло са и взели 2400кр  ее   кажете на какво прилича това ........
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия