Набор 2001 (7)

  • 16 167
  • 291
# 120
Тъща 3, честит имен ден!!!

Малко се позагубих аз, но вкъщи бяхме всички болни - и децата, и ние с мъжа ми, беше кошмарно, но слава Богу, всичко свърши (пу-пу).

На училище все още не съм го записала, нито пък съм мислила в кое  да бъде  Embarassed  До кога беше срокът?
Виж целия пост
# 121
Trillian---РАДВАМ СЕ ЧЕ СТЕ ПО-ДОБРЕ Peace
за училище не сте закъсняли--някои училища ще започнат записвания от април месец,
в някои обаче е започнало записването

няма срок ,по-важно е да се ориентираш кое училище да е записан  и да провериш как са там нещата Peace




nina_ilieva4--добре дошли в темичката ни  bouquet
Виж целия пост
# 122
Благодаря май късничко се включих някъде съм спала smile3524
Виж целия пост
# 123
Уф. Дияна направила хартиени лодки и ги държи в един капак от шпиндел. Обаче сега ги пръсна по целия под в хола. Аз казах "събери ги", но мъж ми се ядоса и ги хвърли. Дребното се разрева, изфръкна от хола, тръщна вратата и заяви "мразя ви и двамата". Не реагирах, знам, че не го мисли, ама ми е криво.
А като се появи бебо, и като се прояви сестринската ревност, хич не знам какво ще правя.
Виж целия пост
# 124
Свате  Тъща 3   честит иман ден на патерици ДА СИ МИ ЖИВА И ЗДРАВА зада ми гледаш детето добре.Днес се запознахме с БРЪМ много  красиво девойче а детенцето ми обра точките.Толкова е послушно Embarassed  bouquet  bouquet  bouquet bowuu
Виж целия пост
# 125
Уф. Дияна направила хартиени лодки и ги държи в един капак от шпиндел. Обаче сега ги пръсна по целия под в хола. Аз казах "събери ги", но мъж ми се ядоса и ги хвърли. Дребното се разрева, изфръкна от хола, тръщна вратата и заяви "мразя ви и двамата". Не реагирах, знам, че не го мисли, ама ми е криво.
А като се появи бебо, и като се прояви сестринската ревност, хич не знам какво ще правя.
споко, не е казано, че ще има ревност. при мойте засега и грам не се появява, но ние доста се стараем без да я глезим.
Виж целия пост
# 126
Уф. Дияна направила хартиени лодки и ги държи в един капак от шпиндел. Обаче сега ги пръсна по целия под в хола. Аз казах "събери ги", но мъж ми се ядоса и ги хвърли. Дребното се разрева, изфръкна от хола, тръщна вратата и заяви "мразя ви и двамата". Не реагирах, знам, че не го мисли, ама ми е криво.
А като се появи бебо, и като се прояви сестринската ревност, хич не знам какво ще правя.
споко, не е казано, че ще има ревност. при мойте засега и грам не се появява, но ние доста се стараем без да я глезим.

И аз мисля, че не е задължително. При нас я няма, въпреки че щем не щем, вниманието за Емма на този етап е повече. Само от опит да споделя, че в началото не бяхме обмислили, че хората ще носят подаръци за бебето и на Танти й беше гадно от това. След това предупреждавахме да се купува и за нея по нещо, макар и мъничко. С времето и тя свикна, че не е забравена.
Виж целия пост
# 127
А при нас по-ревнива е малката Simple Smile
Виж целия пост
# 128
А при нас по-ревнива е малката Simple Smile
При нас за сега няма ревност но си зависи и от родителя .Аз постоянно им казвам че ги обичам с повод или без Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 129
На дребната и мина, бързо Simple Smile Но след като съм й се била разсърдила, значи съм я мразела. Обичаме си се много обаче Simple Smile
Виж целия пост
# 130
И при нас за сега няма ревност, разбират се добре, но ще видим дали ще продължи да е така и след като малкият проходи и започне да влачи играчките на батко си.  Thinking
Виж целия пост
# 131
Здравейте! Като чета тук, направо изпадам в тиха лудост как ще запиша моето дете първи клас. Аз за сега съм се спряла на 143то училище, което също има собствен транспорт. Явно ще трябва да си взема малко отпуск да пообиколя района и да разпитам подробно.
А знаете ли до колко часа ще учат децата  - за ориентир как да мисля работното си време?

IlianaK,и аз мислех варианта за 143то,но по не ми е на път,пък и като ходих там,много надменно и нелюбезно ме приеха,чак се учудиха какво толкова искам да знам,училище като училище Shocked Освен това ми казаха,че започват записване януари и февруари можело да няма места #Crazy
А до колко ще учат-мисля,че беше до към 12,30-13ч newsm78,но не съм напълно убедена.


Странна работа, аз в петък отидох да разгледам и да разпитам в 143-то, посрещнаха ме изключително любезно. Чичкото охрана ми разясни какво трябва да донеса, даде ми молба, която да попълня, подадох я. Срещнах се с помощник директорката, която беше много любезна... Обясни ми, че с предимство за приемане са децата живеещи наблизо + предучилищната група в училището. Тази година ще има 4 паралелки, а не 5 както е било миналата година т.е. ще приемат по малко деца, така че който държи на това училище да побърза с молбата.
Чудя се дали да подам молба и в друго училище, в случай че не се класира...
Виж целия пост
# 132
При нас ревност нямаше до скоро,но сега Миши ходи навсякъде и досажда на брат си,той съответно се сърди и го дразни.В резултат на което настава лудница и двамата пищят #Crazy и ние се скарваме на баткото Embarassed,той заявява,че все той е лошия,а Мишо добрия ooooh!Обясняваме,че е малък и неразбира,но той си знае неговата.Да не говорим,че малкото е по-серт от брат си,по-ревнив и го пердаши на поразия.
Ние пък днес имахме инцидент,на Росен му падна  първото зъбче.Беше при баба си и ми се обади хълцащ и ревящ,та се наложи спешно да си го прибера и много,много да го успокоявам.Горкото,толкова е чувствителен,че се чудя как ще преживява тепърва сложните моменти в живота.
Виж целия пост
# 133
При нас също няма ревност, но пък другото е лошо, че не дава на никой да го пипа. smile3528
Виж целия пост
# 134
Как стои въпроса при вас за комп. игрите? Дияна няма домашни нито по английски, нито в градината, и цял ден играе на Зу Тикун. Вече не издържам на ревовете на всички животни. Пък и като закъса само вика "Мамооо, татиии, помощ, хипопотаНа ми избяга" Simple Smile
Сега е малко спокойствие, защото е решила да помага на баща си в кухнята, да режат картофи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия