Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са препоръките за учителки в 138-о и 93-то училище в София?
Какви са мненията за НСОУ „Св. София“?
Какви са ползите от адресната регистрация при записване в училище?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са препоръките за учителки в 138-о и 93-то училище в София?
-
Какви са мненията за НСОУ „Св. София“?
НСОУ „Св. София“ е частно училище, което предлага едносменно обучение от 8:20 до 17 часа за ученици от 1-ви до 4-ти клас. Програмата е ангажираща, а учителите са описани като добронамерени и грижовни. Някои родители обаче изразяват опасения относно академичното представяне и смятат, че училището е отдалечено.
-
Какви са ползите от адресната регистрация при записване в училище?
-
Какви са мненията за училище 143 в София?
-
Какво е мнението за 199-то училище в София?
Сега проблем е малкия непрекъснато ни води до компютъра и вика "иа,иа"(демек игра) и не ни дава да слизаме.А като изчезне за дълго,значи се е скатал при компа и с една ръка натиска мишката,а с другата клавиатурата
Незнам какво да правя но се вижда че е доста навътре с матреиала.какви ли игри не си е записал на домашната страница
Аз вече не наказвам няма смисъл в м омента и мам 1 клонкова пръчка за страх
Честит Рожден Ден Trillian ! Желая ти много здраве, прекрасни емоции и незабравими дни с любимите ти хора! Успех във всичко!
! Като цяло Ирен проявява голямо разбиране и не се сърди често, че може да играе на определени неща само когато брат и спи или е навън. Понякога и писва, но се опитвам да обяснявам, че поне докато не стане на около 3 ще е все толкова неразбран. Та така. Не че е правилно и честно, но понякога просто няма как!
/
Колкото и да искам да балансирам нещата е ясно, че сега вниманието е повече към Пресиян и не за друго, а защото е прекалено малък и несамостоятелен. И аз не спирам да им повтарям, че ги обичам, но това според мен не ни решава въпроса с ревността
