Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са мненията за капките Infacol?
Как мога да организирам събирането на пари за закупуване на капките Infacol?
Какво е значението на ниския хемоглобин по време на бременност?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са мненията за капките Infacol?
Форумът показва интерес и положително отношение към капките Infacol. Някои от участниците изразяват желание да се присъединят към поръчката, обсъждайки начините за събиране на парите и доставката до България. Освен това се споделя информация за възможността за поръчка на капсулите от Гърция и Обединеното кралство.
-
Как мога да организирам събирането на пари за закупуване на капките Infacol?
Форумът предлага различни методи за организиране на събирането на пари за закупуване на капките Infacol. Един от предложените варианти е някой със сметка да получи парите, да ги преведе до доставчика и след това да се организира разпределението им. Освен това се обсъжда възможността за поръчка от Гърция и Обединеното кралство.
-
Какво е значението на ниския хемоглобин по време на бременност?
Ниският хемоглобин по време на бременност може да представлява проблем, който изисква внимателно наблюдение. Форумът споделя опит и съвети за увеличаване на нивата на хемоглобина, включително прием на желязо и ограничаване на консумацията на мляко и млечни продукти, които могат да затруднят усвояването на желязото.
-
Какви са мненията за кърменето в първите часове след раждането?
-
Как мога да поръчам капките Infacol?


. Лош запис може да се получи дори ако ти си уморена. Затова сега си легни и се поуспокой, докторът ти явно е съвестен и не те претупва, върши си работата, утре пиши как си и да ни се похвалиш с добри новини!
и поле само как захапа 
Да го нацелуваш от мен и бьди спокойна


,баткото също,всеки ден пита кога ще изкараме бебето и вчера като го водих на педиатъра му каза"Ти кога ще изкараш бебето от коремчето на мама?",голям смях падна

Кажете нещо повече, че се притесних.
, а по принцип съм доста самокритична. Целият тоалет ми излезе около 160 лв. - рокля, ботуши, палто, шал, а пък се получи доста ефектно и изобщо не ме е яд, че бях с черна рокля, имах малко гости и т.н. Всичко беше чудесно, попаднахме на невероятни кумуве, близките ни, които дори не бяхме канили на сватба на другия ден дойдоха, почерпихме ги и всички ни дадоха по някй лев и така.
Уф, появи се проблем и при мен. Нали ви казах, че като ученичка в класа ни имаше хепатит и на мен ми установиха, че съм алергична към гамаглобулина. Не си пазя картона, но съм сигурна, защото тогава ми взимаха кръв през ден, за да видят дали не съм се заразила случайно, защото не можеха да ми бият ваксината. Е, сега заради нулевата отрицателна група докторите си бият главата какво да правят, ако се наложи. От Клиниката по алергология към Александровска болница обясниха, че не правели такива тестове и май ще съм като експериментално зайче. Записах си час за утре с много настоявания, защото ми отказваха директно да ме приемат, поне да се консултирам с алерголога, ако не друго. Стискайте палци поне той да ме успокои, защото ме е страх. Само се моля бебето да е взело моята кръвна група и да не се налага да ми слагат проклетата инжекция.