Ние по-пухкавите какво ? Да ходим голи и боси ли ?

  • 159 260
  • 1 031
# 870
Кръсти го "за пухкавелки" ще кара мацките да се усмихват (и мен, и аз съм от пухкавата партия) и да пазаруват с кеф, всичко подправено с щипка смях е по-деликатесно и интересно if you know what I mean  Laughing
Виж целия пост
# 871
catty m, естествено, че разбирам, нали и аз съм от едричките, най-странно ми е било, като влиЗат в магазина едри дами и ме питат "това за гиганти ли е" или "магазина за великани ли е" това направо ме взривява, повярвай ми.
Колкото до това, че се дават и повече пари за дерхи, които стоят добре - спор няма. Просто предлагам да не се оплакваме, а да приемем фактите и да сме щастливи пухкавелки - това може да и lady_Blu да го приеме, като предложение за име на щанда си щАСТЛИВИ ПУХКАВЕЛКИ  Wink
Виж целия пост
# 872
Здравейте, намерих си един магазин - по интернет  www.maximoda-pernik.com  - има от бельо до връхни дрехи - не мога да повярвам... вече си купих и дънки, и блуза, и боди - много съм доволна.
Виж целия пост
# 873
Здравейте, намерих си един магазин - по интернет  www.maximoda-pernik.com  - има от бельо до връхни дрехи - не мога да повярвам... вече си купих и дънки, и блуза, и боди - много съм доволна.

Аз пък мисля да се разходя до Перник  Grinning
Виж целия пост
# 874
Здравейте, намерих си един магазин - по интернет  www.maximoda-pernik.com  - има от бельо до връхни дрехи - не мога да повярвам... вече си купих и дънки, и блуза, и боди - много съм доволна.
Има ли някъде размерите?Не мога да ги намеря ,и аз искам едно боди да си поръчам.
Виж целия пост
# 875
"макси" дами (не харесвам това определение),

Момичета, помагайте.
Как да кръстя магазина /всъщност щанда/, но който предлагам дрехите големи размери.
Досега съм измислила "Макси линия", но съм отворена към всякакви идеи.   bouquet

XXLady
Виж целия пост
# 876
Момичета, аз иначе не съм дебела,обаче имам един прасец.... "ум да ти зайде", а обожавам да нося зимата поли с висок ботуш. Моля ви,споделете онлайн магазин от който мога да си намеря ботушки тип чорап. Praynig Не съм си намирала ботуши,които да ми станат от 2004г.  Sad
Виж целия пост
# 877
Царицата-майка  Grinning
Хареса ми.


И "Удобните размери" ми хареса, ще си го открадна  Joy
Виж целия пост
# 878
Здравейте, намерих си един магазин - по интернет  www.maximoda-pernik.com  - има от бельо до връхни дрехи - не мога да повярвам... вече си купих и дънки, и блуза, и боди - много съм доволна.
Изглежда доста интересно!ЗАИНТРИГУВА ме !И на мен ми се мъдри да отида до Перник ThinkingДано не се разочаровам,че често се случва Confused
Виж целия пост
# 879
Здравейте, намерих си един магазин - по интернет  www.maximoda-pernik.com  - има от бельо до връхни дрехи - не мога да повярвам... вече си купих и дънки, и блуза, и боди - много съм доволна.
Изглежда доста интересно!ЗАИНТРИГУВА ме !И на мен ми се мъдри да отида до Перник ThinkingДано не се разочаровам,че често се случва Confused
Има ли някой от Перник да отиде да види и да ни докладва  Simple Smile
Виж целия пост
# 880
Прогнозирам разочарование.
Поразгледайте по-добре снимките на сайта. Кройките са ужасни. Набори и ластици.
Не се шие така за пълни фигури-само като сложиш един ластичен колан или едно наборче на врата.
А има и един розов панталон. Кой ще му се престраши...
Виж целия пост
# 881
Момичета, от Перник съм,но си признавам,че не съм влизала в този магазин, а и не съм чувала никакви отзиви за него. Ако ходя до центъра тези дни ще мина и ще Ви пиша. Peace
Виж целия пост
# 882
Здравейте, аз си поръчвам от магазина в Перник - www.maximoda-pernik.com , като им пиша на е-maila, изпращам им размерите си и те ми отговарят дали имат моя размер.  За розовия панталон незнам - може да е за бременни - има и кльощави бременни  Wink, а аз нищо че съм пухкавелка лятото нося бели неща така че ... всеки си има различни предпочитания.
Ако ви е наблизо отскочете до магазина и пишете, аз поръчвам от тях на е-мaila  им и нямам проблеми - хареса ми един сукман и ми го ушиха с моите размери.  Радвам се, че си намерих такъв магазин...
Виж целия пост
# 883
Мами аз също съм от пухкавите и имам същите проблеми с облеклото.Докато ви четях попаднах на сайт който го е дала някоя мама от вас ,разгледах го и останах очарована от доста неща вижтеhttp://www.bonprix.de/bp/Lackmantel-739527-bundle.htm?id=1108223746560074571-0-4b2240c6         http://www.bonprix.de/bp/34-Arm-Shirt-2175714-bundle.htm?id=1108 … 074571-0-4b224143   и други ,а имат и ризи.Дайте някоя немскоговоряща мама да види дали ще доставят до нас или да се организириме с обща поръчка.Няма само слабите да изглеждат добре.Имаме тържества в  училището на синът ми ,а нямам костюм Cry  ходих до Мола и все се заканвам да не стъпя повече там нестига ,че има само парцали ама са размер като за аноректички.Да се обединим и да си направим наш форум на пухкавелките с нашите си проблеми и неволи ,да обменяме опит ,хитринки ,магазини и тн.н  bouquet
Виж целия пост
# 884
Някоя от вас ходи ли до Перник, че ми е интересно какво сте видяли там?
Споделете.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия