Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са основните теми, обсъждани във форума?
Какви са проблемите с имоти, споделени във форума?
Кои са препоръчителните места за закупуване на памперси в София?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са основните теми, обсъждани във форума?
Форумът обсъжда различни теми като търсене на имоти, опит с брокер, преживявания с деца, здравословни проблеми и лични предизвикателства. Основните теми в дискусиите на форума включват споделяне на лични преживявания, обсъждане на въпроси, свързани с децата, работата, ясли и училища както и предизвикателствата пред майчинството.
-
Какви са проблемите с имоти, споделени във форума?
-
Кои са препоръчителните места за закупуване на памперси в София?
-
Кои са препоръчителните марки пелени?
-
Какви са преживяванията с децата, споделени във форума?
в 7, а аз ще гледам малкия, като се приберат идвам...
Първо е болна от всичко за което чуе по телевизията и прочете във вестника, а аз не съм и отдавала нужното внимание на проблемите, после е недоволна, че си ползвам отпуската за да ходя по екскурзии, а трябвало да си я взема ЦЯЛАТА да си гледам детето 1 месец, да си опукам всички дни и след това видиш ли като ми свърши отпуската да и го дам в плевен и тя да е спокойна, че нямам нито ден и не мога да отида някъде на екскурзия, след като поседи малкия при нея и мъжа ми да си вземе неговата и после пак да и върнем детето, защото той на ясла не трябвало да ходи, а имал нужда от родителски грижи
ако я чуе някой ще каже, че това дете не ни вижда изобщо
обаче на мен много ми дойде вече
), Ger4o, Калина, Катето, моя милост и Kabiv, която ще дойде с малък Ники, че няма кой да й го гледа. Чакаме още желаещи - утре сутринта ще направя последно преброяване и ще резервирам масата.
ама ми мина и всичко беше много добре 

трагедия !!!! Нито базата нито хората ми харесаха!!!Уж гледах да са в къщи за да има дворче за децата егати дворчетата егати купторите
....
.Дари уж се позакрепи здравословно, и днес ще е отново на ясла( то и нямам друг избир- все пак от време на време трябва д аходя на работа).Снощи си легнах с мокра коса, и сега съм като Робокоб
Голям "късметлия" съм тия дни- няма що...
За срещата- не обещавам, макар че много ми се иска да дойда и да се видим.Ще видя как ще съм с болежките, че да не се превърна и аз във вирусоносител