Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са основните теми, обсъждани във форума?
Какви са проблемите с имоти, споделени във форума?
Кои са препоръчителните места за закупуване на памперси в София?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са основните теми, обсъждани във форума?
Форумът обсъжда различни теми като търсене на имоти, опит с брокер, преживявания с деца, здравословни проблеми и лични предизвикателства. Основните теми в дискусиите на форума включват споделяне на лични преживявания, обсъждане на въпроси, свързани с децата, работата, ясли и училища както и предизвикателствата пред майчинството.
-
Какви са проблемите с имоти, споделени във форума?
-
Кои са препоръчителните места за закупуване на памперси в София?
-
Кои са препоръчителните марки пелени?
-
Какви са преживяванията с децата, споделени във форума?
възхищавам ти се, браво!
плаче ми се а незнам защо
И свекито дава акъли да съм си изкарала спокойно второто майчинство, че после до пенсия все съм щяла да работя 

чакам да стане време да си ходя, нямам работа.
пуснала съм си климатика на 30 градуса седя и слушам радио, скука...
А и се оказа, че и формуляра дето ми го дадоха специално от общината са ми загубили, та трябва да ходя да се разправям за нов
Мъж ми беше с изтекла книжка и замалко не ни глобиха, та се наложи да въртя из цяла Сф. Преди все ми беше едно такова стресиращо и се скатавах, ама сега при перспективата да се бръкнем за 500 лв глоба,придобих такава увереност,чеееееееее
Е,никой не блъснах, никой не ме блъсна,само няколко псувни сигурно съм отнесла,ама търпи се 
1 път в месеца има мини клуб - пускат външни деца с родителите и днес като ходихме бяхме точно в бъдещата й група. Та се запознах и с учителката й. Не знам как е в Бг вече, ама тукашните градини нямат нищо общо с моите спомени от преди както сме прекарвали ...Като изляза по майчинство живот и здраве пак ще я водя, макар че сега е рано да свиква де... 