...Сливен - подготовка за СРЕЩА ...

  • 13 467
  • 306
# 255
Ей ме и мен!

Дидка, с Вики без Вики те искаме на срещата.  Naughty

И тъй като се оплаквате от децата си, как ви изключват компютъра, да ви се оплача и аз - мойто чудо днес за отрицателно време е успяло да натика в ДВД-то  на компютъра цели 5 диска.  #Crazy Как ги извадих не ме питайте, цяло чудо е, че устройството още работи. И това само докато му измия купичката от закуската.

Днес нашата педиатърка ми каза,че другата седмица се очаква грипна епидемия да се обяви в Сливен  Sad.Ох дано грипа да не ни "види" Grinning
Не се притеснявай, те докато обявят епидемията в повечето случаи ударната вълна е отминала. Peace

Хайде, аз си вземам от кафенцето и ви пожелавам хубав следобед!
Виж целия пост
# 256
Здравейте  newsm10Много се радвам за срещата.Дано не ми мине котка път  Praynigи аз ще дойда Hug Hug HugЩе се радвам да се запозная с вас
Виж целия пост
# 257
Моето дете засега не прави чак такива бели....Само дето праща SMS-и насам натам......без да я видя...... baby_neutral
Виж целия пост
# 258
Тук съм и аз. И хич не съм се засрамила даже ( и за това не ме е срам Wink )
Ето ви сега компания за кафето и да мирясате  newsm51
Виж целия пост
# 259
 Joy Точно тоз момък исках да Ви пратя, но се отказах Joy,много посен ми се видя Joy
Виж целия пост
# 260
Уууууу,егати мъжовете днес,егати чудото  Laughing аз май ще отмъкна тоя с кайВето  Sunglasses
Пък  днес,много ангажимент,много нещо....не мога седна на компа много,много.Сега успях да се промъкна,ама пак за малко.
Пък Диде,ай мол ти са,кажи ми моя като готви от дъжд на вятър и кат нема мама дет да готви....аджаба отде изникна туй ми ти гъзище,паласки и шкембя?Мммммм?
Лонка,браво мила за успехите с отслабването....  Hug   bouquet аз 10 кила имам да смъквам още....не знам направо кога ще стане таз работа    ooooh! Ама нека ми....като нямам КПП на устата,затуй сега няма се оплаквам  Tired
Пък тез мъже ...всичкото хубаво....ама дайте някой по-разголен деее  Crazy
Виж целия пост
# 261
За утре някой ще носи ли апарат?!?! photo
Виж целия пост
# 262
Люска аз мога да донеса Peace...да се цъкаме Wink

Жана Дарк пиши кога почваш горе-долу работа ще дойда да се запознаем и ще ходим заедно Hug на срещата де...

eva83 благодаря за информацията Wink, ами кажете около центъра, коя е най-свясната ясла...има време, но да сме подготвени newsm78

Дидка викаш на 1г. и 4 м. сте тръгнали Thinking и трудно се свиква с мисълта да дадеш чочко на ясличка Cry, не ми се мисли как ще е ....

Лека на всички, че аз няма да мога да вляза до утре, ще си имам гости...свекърва ми #Crazy
Виж целия пост
# 263
Пък тез мъже ...всичкото хубаво....ама дайте някой по-разголен деее  Crazy

Ето Рени, за тебе специално  Mr. Green

Ама по-разголено от туй не може, че вече модератора ще вземе да ни банне всички, като види къв е разврат в сливенската тема.

За срещата - аз може или да не дойда или да съм с Вики, че няма как да ги оставя двамата на моите родители - ще вдигнат къщата на главата си smile3540 smile3540
Ааа, Дидке, без такива. Взимаш Викито с теб и готово. Ако трябва и аз ще взема Митко, че да си правят компания. Без туй баща им днес мърмори, че утре вечер няма да може да се оправя с двамата.


Виж целия пост
# 264
Оки Иве да не мисля за апарат...
Виж целия пост
# 265
Здравейте милички!
Как сте? Виждам интересни неща, но нямам време да се върна назад да чета. Пък и вие сте много активни. Колко теми сте изписали за 1 месец. Ще се радвам да ви видя на снимки, нали за среща иде реч?!...

И да ви кажа: много трудно се работи от къщи. Ако бях на работа, това дето сега трябва да го правя вече да съм го приключила или да съм към края. А така много трудно се организирам, ужас.

Много ми е приятно да се запозная с новите мами, макар и виртуално. Надявам се да се видим, най-вероятно през лятото (или през пролетната ваканция на учениците). ДАно само не са такива жеги пак, че ще ми се объркат всички планове.

Целувки на всички, весело изкарване на срещата....

Дидка, мога ли да направя следващата тема? Имам да обновявам календара, много нови дати са се събрали.... Пък и ще попрочета назад, да видя какви сте ги вършили без мен.
Хайде, лека вечер.
Виж целия пост
# 266
Кате, става Hug
Миналата седмица пак Викича бе с нас и имаше едно момченце и наистина си играеха добре Peace

Люсka, аз без фото от нас не излизам...дежата забравям, но него не Joy (всеки луд с номера си) Mr. Green

Меги, радвам се, че се появи Hug....и да, заповядай Wink

Аз правя торта...от памперси, мъча се ли се мъча тук Crazy

Виж целия пост
# 267
Хилоу  Hug

Брее, много мъжка плът, много нещо  newsm47 Чак онемях и не мога да се съсредоточа един ред да напиша  Joy

Иве, Дидка(mama didi), мое творение е почерпката. Благодаря за хвалбите  Blush  Hug

Дидка (mama didi), мисля да ходя на срещата, ако не ми мине черна котка път  bowuu Ако и ти ще ходиш, свиркай да ходим заедно  Wink

Кате, ти ще идваш ли утре?

И аз ще нося фото утре  photo

Аз да ви се похваля (то незнам дали е за хвалене де, ама) почнах работа  Wink като   umnikuu в Езиковата. Утре ще ви разправям подробности, че сега ме мързи  Blush
Виж целия пост
# 268
Дидка КОДЖАБАШЕВА newsm09 хех...
Значи утре съм на линия в 18:30
Виж целия пост
# 269
Ауууу,Кате...тамън за лека нощ  newsm53
Аз да взимам ли фотоапарат?Като гледам май няма да има нужда  Thinking пък и без това ме мързи да снимам  Tired
Дидунчооооо,честита работа,мила  Hug Hug
Пък и какво тука да пишеш...утре направо на живо ще разказваш  Wink А по какъв език? (ако е по език де).
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия