Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са някои идеи за облекло за абитуриентския бал?
Къде мога да намеря облекло за абитуриентския бал?
Какви са някои идеи за изпращане на абсолвенти?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са някои идеи за облекло за абитуриентския бал?
-
Къде мога да намеря облекло за абитуриентския бал?
-
Какви са някои идеи за изпращане на абсолвенти?
-
Какви са някои от предизвикателствата при подготовката за абитуриентския бал?
-
Кога са изпитите за 01 и 03,06?
Желая на майки и абитуриенти страхотен ,незабравим и вълнуващ бал!
Ама хайде, вече ми размина малко и реших да споделя. Бях писала, че имам малки различия с бащата на Ангел по отношение на облеклото. Детето искаше спортно елегантен стил. Аз бях съгласна. Да, ама преди две седмици излезнали с баща си и леля му, завлякли го и го облекли от- до.......... Кустюм, риза, вратовръзка, обувки, колан, дори бельо
Много е хубав, много елегантен, но не това беше желанието му. Сега ужким се харесва, но според мен го прави по- скоро от желание мир да е.......... Ок, нека е доволно детето, но къде отидох аз в тази ситуация. Никой не ми се обади, никой за нищо не ме попита, никой нищо не обсъди с мен. А бе все едно ме няма. Дори леля му / с която поддържам доста добри отношения/ попитала моя приятелка дали го харесва с кустюма............ мене кучета ме яли. Все едно друг му е майка. Стана ми толкова мъчно, че не знам как ще го преглътна. После и на фризьор го водиха. Пак "мене ме нема в целата схема"...... 9 години се боря да имам добри отношения с тях, за да е спокойно детето. Все съм премълчавала, не че не е имало за какво да беснея. Важното беше Ангел да има нормално семейство, макар и разделено
