Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са някои идеи за облекло за абитуриентския бал?
Къде мога да намеря облекло за абитуриентския бал?
Какви са някои идеи за изпращане на абсолвенти?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са някои идеи за облекло за абитуриентския бал?
-
Къде мога да намеря облекло за абитуриентския бал?
-
Какви са някои идеи за изпращане на абсолвенти?
-
Какви са някои от предизвикателствата при подготовката за абитуриентския бал?
-
Кога са изпитите за 01 и 03,06?

!35-6 лв.,а се вижда,че късмет ще имаш,ако и един път успееш да ги сложиш-едни кукички се закачат пред закопчалката,токовете се люлеят,нестабилни...загубих си времето.Не ми се дават много пари за по-скъп модел при тези разходи,обаче за тези еднократните още повече ми се свиди да плащам.Утре пак ще обикалям,а кога ще чистя,направо не знам...
! Темата ми подейства и много успокояващо !
Мислех си , че само аз откачам на тема изпити и училище и , че само на моя син не му пука за тях. Та , след като ви изчетох , малко ми просветна.Виждам , че отдавна не сте се включвали - празниците са в разгара си !
Много сбъднати мечти и успели начинания ! А на вас , мили мами , много търпение и здрави нерви , за да може да продължите да ги подкрепяте и обичате и да споделяте радостите и тревогите им , защото Големият живот тепърва предстои !
Понякога си мисля , че традициите ни в това отношение са много калпави...
Караме се всички,изнервени,абитуриентката постоянно ми лази по нервите.Оказа се,че нямам достатъчно столове(и въздух)за всички поканени.Олеле,надявам се,че няма да пристигнат всички накуп.Апартамент е това,не е къща с двор.Айде аз и майка няма да сядаме,младежта ще я изстрелям в (миниатюрната)детска стая,дано сами се забавляват.Иначе стана чисто,светло,с много рози навсякъде.

И вземи се напий. След толкова усилия е време да разпуснеш
Аз успях само един панталон да си купя. Утре ще излезна и покрай другите поръчки може и още нещо да си взема. Утре е изпращането в училището и аз много искам да ида. Мислите ли, че е удачно? Да им се порадвам на дечицата. М/у другото Ангел е много тъжен. Каза, че всички се чувствали така. Било им адски мъчно, че вече свършват и се разделят 