А в коя гс се появиха слънчицата?

  • 5 074
  • 36
# 30
pitia , при кой лекар и къде ражда?

DolceVita
, къде си?
Виж целия пост
# 31
В 40-а. 5 дни преди термина. Тръгна като естествено, наложи се секцио.
Виж целия пост
# 32
В 38 г.с. със секцио. Криси 2900 гр и Сияна 2350гр.
Виж целия пост
# 33
DessiJ с док. Стаменов  и с док. Игов раждахме в ТК , но завихрилата се интрига се получи с док. Григорова и един смахнат професор от патологията, които настояха да е в съответния ден, а иначе трябваше да ми вливат хуманоалбумини по настояване на моя док  Laughing Laughing Laughing

Виж целия пост
# 34
Родих 6 дни преди термина ми нормално и още се чудя как стана номера. Може би защото са родени на Коледа а на Коледа стават чудеса!Бяхте прави че няма да си останат толкова спокойни както първите дни сега сме много буйни и енергични и се хленчат за внимание.Бабите ги научиха да ги глезят и като останахме пак сами си стана ад.Кажете ми как да ги отуча да ги оставам да мрънкат или какво да правя вече не знам. Струва ми се че в близките сто години няма да си помисля за още едно дете а искам да си имам и момченце Simple Smile
Виж целия пост
# 35

Готина лентичка Twisted Evil Аз мислех, че хановете са на месеци, а те годинката прескочили Joy
Шегувка де, да не се засегнеш Laughing Сладко се е получило, разсъних се докато се мъчех да сметна кога се родиха тези момченца Laughing
Виж целия пост
# 36
Цял ден се боря да си кача снимките и все не се получава, накрая лентичката с дефекти излязла Laughing Laughing Laughing, опитах да я редактирам тя пак изчезна, но Naughty продължавам да упорствам все по някое време ще се получи Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия